Strona startowa

Strona główna > Katalog Firm > Weselnik > Zespoły muzyczne

Zespół muzyczny „MAXIMUSIC” działa na terenie Buska Zdroju, ale dojazd w najodleglejsze zakątki południowej Polski nie stanowi dla nas żadnego problemu, a miasta takie jak Kielce, Kraków czy Katowice są bardzo często przez nas odwiedzane.

Wieloletnia praktyka przy obsłudze muzycznych imprez takich jak wesele, bankiet , studniówka, dancing, bal sylwestrowy sprawia że imprezy są udane a nasz zespół jest zawsze miło wspominany.

Jesteśmy zespołem muzycznym, który wykonuje covery znanych utworów wszystkich pokoleń tylko i wyłącznie we własnych aranżacjach. Nasz zespół ma na koncie setki zagranych imprez muzycznych z których każdy gość wychodzi zadowolony! W repertuarze mamy przeboje w języku polskim, angielskim, włoskim i rosyjskim. Gramy utwory Demisa Roussosa, Louisa Armstronga, Elvisa Presleya i przede wszystkim polskich znanych i lubianych wykonawców: Krawczyka, Piaska, Czerwonych Gitar i wielu innych wykonawców polskiej sceny także rockowej. Jesteśmy ze świętokrzyskiego, a więc gramy również muzykę ludową i biesiadną. Choć nikt z naszego zespołu nie ma udokumentowanego wykształcenia muzycznego, to wszyscy robimy to od dziecka i dla tego robimy to tak dobrze. Angażując nasz zespół zapewniają państwo sobie oprawę muzyczną na wysokim poziomie. Jesteśmy gwarantem udanej imprezy i sukcesu organizacyjnego.

Zapraszamy do wysłuchania  utworu Petite Fleur (instrumentalnie) w naszym wykonaniu

 


KONTAKT:
E-mail maximusic@o2.pl
Paweł        512 121 117
Grzegorz  602 821 970
Leszek      506 361 553

Utwory w naszym wykonaniu znajdują się pod adresem:
http://maximusic.wrzuta.pl


Galeria zdjęć:


Formularz kontaktowy... już wkrótce

Odslon: 39619Data ostatniej weryfikacji: 2015-02-09

Kategorie