Wiadomości z regionu

W połowie ubiegłego tygodnia jędrzejowscy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży paliwa. Sprawcy na jednej ze stacji zatankowali do dwóch ciężarówek ponad 1460 litrów oleju napędowego wartego blisko 10 tysięcy złotych, po czym odjechali.

Międzynarodowa kradzież paliwa: Zatrzymany sprawca na granicy, drugi ścigany

Edycja: 2024-02-23 12:31 - Komentarze: (0)  (odsłon: 816)

W połowie ubiegłego tygodnia jędrzejowscy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży paliwa. Sprawcy na jednej ze stacji zatankowali do dwóch ciężarówek ponad 1460 litrów oleju napędowego wartego blisko 10 tysięcy złotych, po czym odjechali. więcej»

Klub Athletics Busko-Zdrój serdecznie zaprasza 27 kwietnia na pierwszy Buski Bieg Nocny, który odbędzie się w zupełnie nowej odsłonie! Czy jesteście gotowi na wyjątkowe wyzwanie i magiczną nocną podróż przez zakamarki naszego uroczego miasta?

Pierwszy Bieg Nocny w Busku-Zdroju

Edycja: 2024-02-23 10:18 - Komentarze: (0)  (odsłon: 454)

Klub Athletics Busko-Zdrój serdecznie zaprasza 27 kwietnia na pierwszy Buski Bieg Nocny, który odbędzie się w zupełnie nowej odsłonie! Czy jesteście gotowi na wyjątkowe wyzwanie i magiczną nocną podróż przez zakamarki naszego uroczego miasta? więcej»

Buscy strażacy przeprowadzili ćwiczenia doskonalące na terenie Sanatorium Włókniarz. Akcja, która skoncentrowała się na różnych aspektach działań ratowniczo-gaśniczych, miała na celu podniesienie kwalifikacji strażaków oraz zwiększenie ich gotowości do działań w obiektach leczniczych.

Buscy strażacy ćwiczyli na terenie Sanatorium Włókniarz

Edycja: 2024-02-23 09:40 - Komentarze: (0)  (odsłon: 384)

Buscy strażacy przeprowadzili ćwiczenia doskonalące na terenie Sanatorium Włókniarz. Akcja, która skoncentrowała się na różnych aspektach działań ratowniczo-gaśniczych, miała na celu podniesienie kwalifikacji strażaków oraz zwiększenie ich gotowości do działań w obiektach leczniczych. więcej»

Tomaz G., były dyrektor jednej ze szkół średnich w Busku-Zdroju, został skazany na karę 2 lat i 10 miesięcy więzienia za przywłaszczenie ponad 500 tysięcy złotych ze zbiórek uczniowskich. Wyrok ten zapadł w środę przed Sądem Okręgowym w Kielcach.

Wyrok dla byłego dyrektora szkoły w Busku-Zdroju

Edycja: 2024-02-21 16:51 - Komentarze: (16)  (odsłon: 4560)

Tomaz G., były dyrektor jednej ze szkół średnich w Busku-Zdroju, został skazany na karę 2 lat i 10 miesięcy więzienia za przywłaszczenie ponad 500 tysięcy złotych ze zbiórek uczniowskich. Wyrok ten zapadł w środę przed Sądem Okręgowym w Kielcach. więcej»

REKLAMA
Specjalizujemy się w kompleksowej ochronie osób i mienia. Oferujemy ochronę fizyczną i techniczną obiektów, urządzeń i terenu. Opracowujemy plany ochrony, prowadzimy doradztwo oraz szkolenia specjalistyczne.

KARABELA OCHRONA OSÓB I MIENIA

Bohaterów Warszawy 69 a. 28-100, Busko Zdrój,

fax 41 370 95 10

e-mail: busko@karabela.com.pl

www.karabela.com.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Specjalizujemy się w kompleksowej ochronie osób i mienia. Oferujemy ochronę fizyczną i techniczną obiektów, urządzeń i terenu. Opracowujemy plany ochrony, prowadzimy doradztwo oraz szkolenia specjalistyczne.

Kategorie: Zabezpieczenia i alarmy / Ochrona osób i mienia /

W obliczu rosnącej liczby oszustw, ostatnie zdarzenie w Staszowie jest kolejną przestrogą, że musimy być czujni, szczególnie gdy otrzymujemy podejrzane telefony z prośbami o nietypowe przekazywanie pieniędzy.

Fałszywy policjant wyłudził od seniorki 6400 zł

Edycja: 2024-02-21 10:32 - Komentarze: (0)  (odsłon: 544)

W obliczu rosnącej liczby oszustw, ostatnie zdarzenie w Staszowie jest kolejną przestrogą, że musimy być czujni, szczególnie gdy otrzymujemy podejrzane telefony z prośbami o nietypowe przekazywanie pieniędzy. więcej»

Komenda Powiatowa Policji w Busku-Zdroju informuje, że w związku ze zgromadzeniami publicznymi zaplanowanymi na dzień 20 lutego 2024 roku, które mają się odbyć od godz. 8:00 do godz. 18:00 na drodze krajowej nr 73 w gminie Pacanów oraz na drodze krajowej nr 79 w miejscowości Nowy Korczyn, przewidziane są utrudnienia w ruchu drogowym.

Uwaga! Utrudnienia w ruchu drogowym

Edycja: 2024-02-20 07:55 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1973)

Komenda Powiatowa Policji w Busku-Zdroju informuje, że w związku ze zgromadzeniami publicznymi zaplanowanymi na dzień 20 lutego 2024 roku, które mają się odbyć od godz. 8:00 do godz. 18:00 na drodze krajowej nr 73 w gminie Pacanów oraz na drodze krajowej nr 79 w miejscowości Nowy Korczyn, przewidziane są utrudnienia w ruchu drogowym. więcej»

Policjanci Ruchu Drogowego z powiatu buskiego przeprowadzili skuteczną akcję pod kryptonimem Trzeźwy Poranek. Zatrzymano kierowcę, który miał ponad 3,2 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Akcja 'Trzeźwy Poranek' na terenie powiatu buskiego

Edycja: 2024-02-19 11:24 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1698)

Policjanci Ruchu Drogowego z powiatu buskiego przeprowadzili skuteczną akcję pod kryptonimem "Trzeźwy Poranek". Zatrzymano kierowcę, który miał ponad 3,2 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. więcej»

Do końca lutego br. w rejonie ronda w Nagłowicach w powiecie jędrzejowskim planowany jest protest rolników. W piątek, 16 lutego od godziny 11:00 do 20:00 ma nastąpić całkowita blokada ronda.

Uwaga! Blokada ronda w Nagłowicach

Edycja: 2024-02-16 10:43 - Komentarze: (3)  (odsłon: 1011)

Do końca lutego br. w rejonie ronda w Nagłowicach w powiecie jędrzejowskim planowany jest protest rolników. W piątek, 16 lutego od godziny 11:00 do 20:00 ma nastąpić całkowita blokada ronda. więcej»

REKLAMA
Zamieszkaj w komfortowym, słonecznym, kompletnie wyposażonym mieszkaniu, położonym w Centrum Uzdrowiska Busko-Zdrój. Oferujemy Państwu kompletnie wyposażony apartament, znajdujący się w strefie uzdrowiskowej miasta Busko-Zdrój. Apartament położony jest w bliskim sąsiedztwie Pa

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: apartamentbajkowy@onet.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Zamieszkaj w komfortowym, słonecznym, kompletnie wyposażonym mieszkaniu, położonym w Centrum Uzdrowiska Busko-Zdrój. Oferujemy Państwu kompletnie wyposażony apartament, znajdujący się w strefie uzdrowiskowej miasta Busko-Zdrój. Apartament położony jest w bliskim sąsiedztwie Pa

Kategorie: Hotele i pensjonaty / Kwatery, pokoje gościnne /

25-letni mieszkaniec powiatu buskiego stał się kolejną ofiarą oszustwa internetowego. Cała sytuacja rozpoczęła się we wtorek, kiedy młody mężczyzna wystawił ofertę sprzedaży i skontaktował się z nim potencjalny kupiec.

Kolejne oszustwo na BLIKA!

Edycja: 2024-02-15 10:22 - Komentarze: (2)  (odsłon: 1691)

25-letni mieszkaniec powiatu buskiego stał się kolejną ofiarą oszustwa internetowego. Cała sytuacja rozpoczęła się we wtorek, kiedy młody mężczyzna wystawił ofertę sprzedaży i skontaktował się z nim potencjalny kupiec. więcej»

Staszowscy policjanci zatrzymali kierującego dostawczym Renaultem, który miał aż 2,2 promila alkoholu w organizmie. 60-letni mężczyzna nie tylko zagrażał sobie, lecz także innym uczestnikom ruchu drogowego.

Nietrzeźwy kierowca zatrzymany przez policję: Grozi mu do 3 lat więzienia

Edycja: 2024-02-13 13:08 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1772)

Staszowscy policjanci zatrzymali kierującego dostawczym Renaultem, który miał aż 2,2 promila alkoholu w organizmie. 60-letni mężczyzna nie tylko zagrażał sobie, lecz także innym uczestnikom ruchu drogowego. więcej»

Policjanci z Jędrzejowa zakończyli operację, zatrzymując 34-letniego mieszkańca Górnego Śląska podejrzanego o udział w gangu oszustów wykorzystujących metody na policjanta i prokuratora. Oszust został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Zatrzymanie członka gangu oszustów 'na policjanta' i 'prokuratora' przez policję w Jędrzejowie

Edycja: 2024-02-10 09:35 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3291)

Policjanci z Jędrzejowa zakończyli operację, zatrzymując 34-letniego mieszkańca Górnego Śląska podejrzanego o udział w gangu oszustów wykorzystujących metody 'na policjanta' i 'prokuratora'. Oszust został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. więcej»

Ostatnio pojawiły się doniesienia o nowym, zuchwałym procederze oszustów, którzy nie tylko wykorzystują ufność seniorów, ale także podszywają się pod lekarzy. Oszuści nie przebierają w środkach, by wyłudzić pieniądze, głównie od osób starszych.

Złodzieje podszywają się pod lekarzy - Ostrzeżenie przed oszustwami

Edycja: 2024-02-08 11:03 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4112)

Ostatnio pojawiły się doniesienia o nowym, zuchwałym procederze oszustów, którzy nie tylko wykorzystują ufność seniorów, ale także podszywają się pod lekarzy. Oszuści nie przebierają w środkach, by wyłudzić pieniądze, głównie od osób starszych. więcej»

REKLAMA
Willa Helena - noclegi, pokoje w lokalizacji  parku zdrojowego,Sanatorium Włókniarz,dworca PKS, kościoła, ulica cicha i spokojna. Parking bezpłatny wyłącznie dla gości Pensjonatu. Posesja zamykana na noc.Pokoje 1 osobowe i 2 osobowe, w każdym pokoju łazienka, tapczaniki zdrowot

Willa Helena - Otrębowska Helena - noclegi, kwatery, pokoje

ul. Lipowa 2. 28-100, Busko-Zdrój,

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Willa Helena - noclegi, pokoje w lokalizacji parku zdrojowego,Sanatorium Włókniarz,dworca PKS, kościoła, ulica cicha i spokojna. Parking bezpłatny wyłącznie dla gości "Pensjonatu". Posesja zamykana na noc.Pokoje 1 osobowe i 2 osobowe, w każdym pokoju łazienka, tapczaniki zdrowot

Kategorie: Kwatery, pokoje gościnne /

W minioną sobotę na ulicy Ściegiennego w Kielcach doszło do pilotażu z użyciem sygnałów uprzywilejowania, który umożliwił szybki transport 13-latka do szpitala. Zdesperowany ojciec chłopca zawiadomił policję o pilnej potrzebie dotarcia do placówki medycznej.

Pilotaż 13-latka z powiatu buskiego do szpitala

Edycja: 2024-02-07 09:40 - Komentarze: (2)  (odsłon: 2009)

W minioną sobotę na ulicy Ściegiennego w Kielcach doszło do pilotażu z użyciem sygnałów uprzywilejowania, który umożliwił szybki transport 13-latka do szpitala. Zdesperowany ojciec chłopca zawiadomił policję o pilnej potrzebie dotarcia do placówki medycznej. więcej»

Strażacy udowodnili swoją skuteczność podczas wczorajszej akcji ratunkowej na terenie zalanych nieużytków rolnych w Szczytnikach, gminie Wiślica. Ta interwencja wyraźnie podkreśla skuteczność działań strażaków w nietypowych sytuacjach, nie tylko związanych z pożarami.

Strażacy uratowali uwięzionego psa na zalanych polach

Edycja: 2024-02-06 09:43 - Komentarze: (3)  (odsłon: 1101)

Strażacy udowodnili swoją skuteczność podczas wczorajszej akcji ratunkowej na terenie zalanych nieużytków rolnych w Szczytnikach, gminie Wiślica. Ta interwencja wyraźnie podkreśla skuteczność działań strażaków w nietypowych sytuacjach, nie tylko związanych z pożarami. więcej»

Piesi podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych posiadają szereg przywilejów, ale nie można zapominać także o ich obowiązkach. Poniżej przypominamy najważniejsze obowiązki pieszych, a także powinności kierujących pojazdami przy zbliżaniu się do przejść dla pieszych.

Przejścia dla pieszych i zasady ruchu, których należy przestrzegać

Edycja: 2024-02-05 13:04 - Komentarze: (3)  (odsłon: 2921)

Piesi podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych posiadają szereg przywilejów, ale nie można zapominać także o ich obowiązkach. Poniżej przypominamy najważniejsze obowiązki pieszych, a także powinności kierujących pojazdami przy zbliżaniu się do przejść dla pieszych. więcej»

W nocy z 4 na 5 lutego 2024 roku po godzinie 23:00 doszło do pożaru w jednym z miejscowych hoteli. Pożar pojawił się w hotelowej pralni.

Busko-Zdrój: Nocny pożar w hotelowej pralni

Edycja: 2024-02-05 12:16 - Komentarze: (2)  (odsłon: 2484)

W nocy z 4 na 5 lutego 2024 roku po godzinie 23:00 doszło do pożaru w jednym z miejscowych hoteli. Pożar pojawił się w hotelowej pralni. więcej»

REKLAMA
Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS w Busku-Zdroju to zespół wykwalifikowanych terapeutów z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Prowadzi rehabilitację najmłodszych na najwyższym poziomie. Podjęliśmy współpracę ze specjalistą w dziedzinie Neurofeedback- mgr Karoli

Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS

ul. Bohaterów Warszawy 106 (Fontis-Med). 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: biuro@rehabilitacjadziecibusko.pl

https://rehabilitacjadziecibusko.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS w Busku-Zdroju to zespół wykwalifikowanych terapeutów z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Prowadzi rehabilitację najmłodszych na najwyższym poziomie. Podjęliśmy współpracę ze specjalistą w dziedzinie Neurofeedback- mgr Karoli

Kategorie: Gabinety masażu / Rehabilitacja /

66-letnia mieszkanka powiatu buskiego została przygnieciona przez samochód. Kobietę przewieziono do szpitala, ale jej życia nie udało się uratować.

Wypadek w Zbludowicach: Nie żyje 66-letnia kobieta

Edycja: 2024-02-04 08:23 - Komentarze: (1)  (odsłon: 5648)

66-letnia mieszkanka powiatu buskiego została przygnieciona przez samochód. Kobietę przewieziono do szpitala, ale jej życia nie udało się uratować. więcej»

Podczas zakupów w jednym z buskich marketów spożywczych, policjant będący po służbie zauważył mężczyznę popełniającego kradzież sklepową. Funkcjonariusz natychmiast zainterweniował - zatrzymał mężczyznę i wezwał na miejsce patrol policyjny.

Policjant ruchu drogowego udaremnił kradzież w buskim supermarkecie

Edycja: 2024-02-02 12:37 - Komentarze: (5)  (odsłon: 2635)

Podczas zakupów w jednym z buskich marketów spożywczych, policjant będący po służbie zauważył mężczyznę popełniającego kradzież sklepową. Funkcjonariusz natychmiast zainterweniował - zatrzymał mężczyznę i wezwał na miejsce patrol policyjny. więcej»

We wtorek, 30 stycznia około godziny 11:15 w miejscowości Łagiewniki doszło do tragicznego wypadku z udziałem czteroletniego chłopca.

Wypadek w Łagiewnikach: 4-letni chłopiec przetransportowany lotniczym pogotowiem ratunkowym

Edycja: 2024-01-31 09:06 - Komentarze: (2)  (odsłon: 4578)

We wtorek, 30 stycznia około godziny 11:15 w miejscowości Łagiewniki doszło do tragicznego wypadku z udziałem czteroletniego chłopca. więcej»

Wczoraj, tj. 30 stycznia, na terenie budowy hali przemysłowej w miejscowości Elżbiecin, gmina Busko-Zdrój, doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego życie stracił 29-letni mężczyzna.

Tragiczny wypadek na budowie hali przemysłowej w miejscowości Elżbiecin

Edycja: 2024-01-31 08:48 - Komentarze: (4)  (odsłon: 4743)

Wczoraj, tj. 30 stycznia, na terenie budowy hali przemysłowej w miejscowości Elżbiecin, gmina Busko-Zdrój, doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego życie stracił 29-letni mężczyzna. więcej»

REKLAMA
Specjalista otolaryngolog dr n. med Joanna Kobiorska-Nowak - leczenie i diagnostyka u dzieci i dorosłych nowotworów głowy i szyi, chorób zapalnych uszu, nosa, gardła, krtani, układu chłonnego szyi. Medycyna estetyczna. Gabinet lekarski: Busko-Zdrój, Jędrzejów i Włozczowa.

GABINET LARYNGOLOGICZNY - dr n. med Joanna Kobiorska-Nowak

Bohaterów Warszawy 106. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: kontakt@twojlaryngolog.pl

http://twojlaryngolog.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Specjalista otolaryngolog dr n. med Joanna Kobiorska-Nowak - leczenie i diagnostyka u dzieci i dorosłych nowotworów głowy i szyi, chorób zapalnych uszu, nosa, gardła, krtani, układu chłonnego szyi. Medycyna estetyczna. Gabinet lekarski: Busko-Zdrój, Jędrzejów i Włozczowa.

Kategorie: Przychodnie i poradnie / Gabinety lekarskie /

Rekrutacja do służby w świętokrzyskiej Policji jest prosta. Na początek wystarczy złożyć dokumenty. Teraz możesz to zrobić w każdej komendzie powiatowej!

Prosta rekrutacja do świętokrzyskiej policji: Złóż dokumenty w Komendzie Powiatowej!

Edycja: 2024-01-30 10:34 - Komentarze: (1)  (odsłon: 2999)

Rekrutacja do służby w świętokrzyskiej Policji jest prosta. Na początek wystarczy złożyć dokumenty. Teraz możesz to zrobić w każdej komendzie powiatowej! więcej»

W miniony piątek, funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju przeprowadzili udaną operację, zatrzymując 27-latka, który był w posiadaniu nieco ponad ćwierć kilograma białego proszku, wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina. Wczoraj miejscowy sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres 3 miesięcy.

Ćwierć kilograma amfetaminy: 27-latek zatrzymany w Busku-Zdroju

Edycja: 2024-01-29 12:09 - Komentarze: (4)  (odsłon: 1463)

W miniony piątek, funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju przeprowadzili udaną operację, zatrzymując 27-latka, który był w posiadaniu nieco ponad ćwierć kilograma białego proszku, wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina. Wczoraj miejscowy sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres 3 miesięcy. więcej»

W budynku wielorodzinnym na osiedlu Kościuszki w Busku-Zdroju, doszło wczoraj do uruchomienia czujki tlenku węgla, co mogło zapobiec potencjalnemu zagrożeniu dla mieszkańców. Incydent miał miejsce w jednym z mieszkań, gdzie w łazience uruchomił się czujnik tlenku węgla.

Czujka tlenku węgla zapobiegła potencjalnemu zagrożeniu w Busku-Zdroju

Edycja: 2024-01-25 13:46 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1854)

W budynku wielorodzinnym na osiedlu Kościuszki w Busku-Zdroju, doszło wczoraj do uruchomienia czujki tlenku węgla, co mogło zapobiec potencjalnemu zagrożeniu dla mieszkańców. Incydent miał miejsce w jednym z mieszkań, gdzie w łazience uruchomił się czujnik tlenku węgla. więcej»

W środę rano na skrzyżowaniu ulic Stawowej i Objazdowej w Busku-Zdroju doszło do zdarzenia, w którym samochód marki Volkswagen potrącił 68-letnią kobietę przechodzącą przez oznaczone przejście dla pieszych. Kierowcą pojazdu był 50-letni mężczyzna.

Potrącenie pieszej w Busku-Zdroju: Kobieta przewieziona do szpitala

Edycja: 2024-01-25 10:43 - Komentarze: (3)  (odsłon: 2371)

W środę rano na skrzyżowaniu ulic Stawowej i Objazdowej w Busku-Zdroju doszło do zdarzenia, w którym samochód marki Volkswagen potrącił 68-letnią kobietę przechodzącą przez oznaczone przejście dla pieszych. Kierowcą pojazdu był 50-letni mężczyzna. więcej»

REKLAMA
Firma KWARC oferuje w atrakcyjnych cenach: słupki sadownicze, płyty drogowe, blok betonowy lego, murek czołowy skrzydełkowy, kruszywa, piaski. Wykonujemy roboty drogowe, brukarskie, ziemne. Świadczymy usługi sprzętem budowlanym i transportowym. Prowadzimy sprzedaż kruszyw.

KWARC - Zakład Prefabrykatów Betonowych

Wełecz 144C. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: mail:kwarc.beton@gmail.com

https://kwarcbeton.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Firma KWARC oferuje w atrakcyjnych cenach: słupki sadownicze, płyty drogowe, blok betonowy "lego", murek czołowy skrzydełkowy, kruszywa, piaski. Wykonujemy roboty drogowe, brukarskie, ziemne. Świadczymy usługi sprzętem budowlanym i transportowym. Prowadzimy sprzedaż kruszyw.

Kategorie: Materiały budowlane i wykończeniowe / Usługi remontowe i budowlane /

W dniu 23 stycznia 2024 roku strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Busku-Zdroju, wspólnie z jednostkami OSP Kobylniki oraz OSP Widuchowa, przeprowadzili skoordynowane ćwiczenia na zbiorniku wodnym w miejscowości Mikułowice, gm. Busko-Zdrój.

Strażacy z Buska-Zdroju doskonalą umiejętności ratowania tonących w warunkach zimowych

Edycja: 2024-01-24 10:00 - Komentarze: (0)  (odsłon: 843)

W dniu 23 stycznia 2024 roku strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Busku-Zdroju, wspólnie z jednostkami OSP Kobylniki oraz OSP Widuchowa, przeprowadzili skoordynowane ćwiczenia na zbiorniku wodnym w miejscowości Mikułowice, gm. Busko-Zdrój. więcej»

32-letnia mieszkanka Pińczowa zgłosiła się do Komendy Powiatowej Policji, informując, że padła ofiarą oszustwa na jednym z portali sprzedażowych.

Kolejne oszustwo na portalu sprzedażowym

Edycja: 2024-01-19 16:07 - Komentarze: (1)  (odsłon: 3736)

32-letnia mieszkanka Pińczowa zgłosiła się do Komendy Powiatowej Policji, informując, że padła ofiarą oszustwa na jednym z portali sprzedażowych. więcej»

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Działoszycach udzielili pomocy 60-letniemu obywatelowi Francji podczas jego  pieszej podróży przez Polskę.

Policjanci pomogli francuskiemu podróżnikowi

Edycja: 2024-01-19 14:25 - Komentarze: (0)  (odsłon: 8692)

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Działoszycach udzielili pomocy 60-letniemu obywatelowi Francji podczas jego pieszej podróży przez Polskę. więcej»

20-letnia mieszkanka Buska-Zdroju, padła ofiarą oszustwa podczas internetowej transakcji sprzedaży sukienki. Kobieta opublikowała ofertę na popularnym portalu ogłoszeniowym, wyceniając swoją odzież na 100 złotych. W krótkim czasie doczekała się odpowiedzi potencjalnej nabywczyni poprzez komunikator internetowy.

Oszustwo w sieci: Mieszkanka Buska-Zdroju straciła 17900 zł

Edycja: 2024-01-16 13:17 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3516)

20-letnia mieszkanka Buska-Zdroju, padła ofiarą oszustwa podczas internetowej transakcji sprzedaży sukienki. Kobieta opublikowała ofertę na popularnym portalu ogłoszeniowym, wyceniając swoją odzież na 100 złotych. W krótkim czasie doczekała się odpowiedzi potencjalnej nabywczyni poprzez komunikator internetowy. więcej»

REKLAMA

Do dyspozycji gości jest 9 pokoi 2-osobowych z opcją dostawek, apartament dwuosobowy oraz 2 samodzielne apartamenty. Rezydencja Elżbiecin w niedalekiej odległości od uzdrowiska Busko-Zdrój. Obiekt położony na jest na na 4,5 ha ogrodzonej działce, z parkiem, stawem z którego możn

Kategorie: Hotele i pensjonaty / Gospodarstwa agroturystyczne /

W niedzielę, 14 stycznia  buscy policjanci ruchu drogowego obsługiwali zdarzenie na terenie gminy Nowy Korczyn. W pewnym momencie podjechało do nich auto, z którego mężczyzna poinformował, że kierujący osobowym renaultem  na pińczowskich numerach rejestracyjnych może być nietrzeźwy.

Nietrzeźwy kierowca z poważnymi konsekwencjami

Edycja: 2024-01-15 13:16 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1373)

W niedzielę, 14 stycznia buscy policjanci ruchu drogowego obsługiwali zdarzenie na terenie gminy Nowy Korczyn. W pewnym momencie podjechało do nich auto, z którego mężczyzna poinformował, że kierujący osobowym renaultem na 'pińczowskich numerach rejestracyjnych' może być nietrzeźwy. więcej»

36-letni mężczyzna z gminy Imielno w powiecie jędrzejowskim zginął wskutek wybuchu pieca centralnego ogrzewania w domu jednorodzinnym – poinformował w sobotę st. kpt. Marcin Bajur, oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej PSP w Kielcach. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku

36-latek zginął wskutek wybuchu pieca centralnego ogrzewania

Edycja: 2024-01-13 14:51 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3888)

36-letni mężczyzna z gminy Imielno w powiecie jędrzejowskim zginął wskutek wybuchu pieca centralnego ogrzewania w domu jednorodzinnym – poinformował w sobotę st. kpt. Marcin Bajur, oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej PSP w Kielcach. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku więcej»

W piątek, 12 stycznia 2024 r. o godzinie 18:55, Komenda Powiatowa Policji w Busku-Zdroju otrzymała zgłoszenie o kolizji drogowej na skrzyżowaniu ulic Objazdowej i Stawowej. Rzecznik Prasowy Policji w Busku-Zdroju, asp. szt. Tomasz Piwowarski, udzielił informacji na temat zdarzenia.

Kolizja drogowa w Busku-Zdroju na skrzyżowaniu ulic Objazdowej i Stawowej

Edycja: 2024-01-13 10:10 - Komentarze: (35)  (odsłon: 9412)

W piątek, 12 stycznia 2024 r. o godzinie 18:55, Komenda Powiatowa Policji w Busku-Zdroju otrzymała zgłoszenie o kolizji drogowej na skrzyżowaniu ulic Objazdowej i Stawowej. Rzecznik Prasowy Policji w Busku-Zdroju, asp. szt. Tomasz Piwowarski, udzielił informacji na temat zdarzenia. więcej»

Wczoraj, przed godziną 17:00, matka 24-letniego mieszkańca gminy Pińczów zgłosiła zaginięcie swojego syna, który opuścił dom, udając się w kierunku okolicznych pól i lasów. Brak telefonu i obawy o jego bezpieczeństwo skłoniły zaniepokojoną matkę do natychmiastowego zgłoszenia sprawy na Policję.

Skuteczna akcja poszukiwawcza: Zaginiony mężczyzna odnaleziony

Edycja: 2024-01-12 11:36 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2998)

Wczoraj, przed godziną 17:00, matka 24-letniego mieszkańca gminy Pińczów zgłosiła zaginięcie swojego syna, który opuścił dom, udając się w kierunku okolicznych pól i lasów. Brak telefonu i obawy o jego bezpieczeństwo skłoniły zaniepokojoną matkę do natychmiastowego zgłoszenia sprawy na Policję. więcej»

REKLAMA
GABINET FIZJOTERAPII mgr Adam Wolański oferuje swoim pacjentom szeroki zakres zabiegów z zakresu rehabilitacji dla dzieci i dorosłych, fizykoterapii, opieki pielęgniarskiej,treningu sportowego, terapii odchudzania.

GABINET FIZJOTERAPII mgr Adam Wolański

ul. Kusocińskiego 2A I-piętro. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: adam-wolanski@wp.pl

http://wolanskirehabilitacja.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

GABINET FIZJOTERAPII mgr Adam Wolański oferuje swoim pacjentom szeroki zakres zabiegów z zakresu rehabilitacji dla dzieci i dorosłych, fizykoterapii, opieki pielęgniarskiej,treningu sportowego, terapii odchudzania.

Kategorie: Gabinety masażu / Rehabilitacja /

W ostatnią niedzielę, pińczowscy kryminalni przeprowadzili udaną operację, zatrzymując 28-letniego mieszkańca miasta, który był w posiadaniu nielegalnych substancji psychotropowych. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymanie mieszkańca Pińczowa ze znaczną ilością narkotyków

Edycja: 2024-01-10 10:47 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2770)

W ostatnią niedzielę, pińczowscy kryminalni przeprowadzili udaną operację, zatrzymując 28-letniego mieszkańca miasta, który był w posiadaniu nielegalnych substancji psychotropowych. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. więcej»

Kiedy na zewnątrz panują niskie temperatury wiele osób narażonych jest na utratę życia lub zdrowia na skutek wychłodzenia organizmu. Problem ten dotyka przede wszystkim osoby bezdomne, samotne, w podeszłym wieku.

Nie bądźmy obojętni na zagrożenia związane z wychłodzeniem organizmu

Edycja: 2024-01-06 10:00 - Komentarze: (2)  (odsłon: 26407)

Kiedy na zewnątrz panują niskie temperatury wiele osób narażonych jest na utratę życia lub zdrowia na skutek wychłodzenia organizmu. Problem ten dotyka przede wszystkim osoby bezdomne, samotne, w podeszłym wieku. więcej»

Prokuratura Rejonowa w Jędrzejowie skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko dwóm mężczyznom, którzy znęcali się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem - poinformowała w czwartek PAP prokurator Monika Porzucek. Mieszkańcy Oksy mieli zakopać żywcem cztery szczeniaki.

Akt oskarżenia przeciwko mężczyznom: Odpowiedzą za uśmiercenie szczeniaków

Edycja: 2024-01-04 14:32 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3173)

Prokuratura Rejonowa w Jędrzejowie skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko dwóm mężczyznom, którzy znęcali się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem - poinformowała w czwartek PAP prokurator Monika Porzucek. Mieszkańcy Oksy mieli zakopać żywcem cztery szczeniaki. więcej»

W sylwestrowe popołudnie dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 25-latka. Sytuacja nabrała dramatycznego charakteru, gdyż młody mężczyzna wysłał bliskim wiadomość tekstową, sugerującą, że może zrobić sobie krzywdę.

Udane poszukiwania zaginionego 25-latka

Edycja: 2024-01-03 09:50 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1882)

W sylwestrowe popołudnie dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 25-latka. Sytuacja nabrała dramatycznego charakteru, gdyż młody mężczyzna wysłał bliskim wiadomość tekstową, sugerującą, że może zrobić sobie krzywdę. więcej»

REKLAMA
Gabinet okulistyczny, okulista Anna Gorzelak - Waligóra oferuje kompleksowe badania okulistyczne: USG gałki ocznej i oczodołu, 3D OCT, pomiar ciśnienia śródgałkowego, pachymetria, gonioskopia, badania pola widzenia, refraktometria.

Centrum Okulistyczne - Waligóra

Batorego 4. 28-100, Busko-Zdrój,

www.okulistawaligora.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Gabinet okulistyczny, okulista Anna Gorzelak - Waligóra oferuje kompleksowe badania okulistyczne: USG gałki ocznej i oczodołu, 3D OCT, pomiar ciśnienia śródgałkowego, pachymetria, gonioskopia, badania pola widzenia, refraktometria.

Kategorie: Zdrowie i medycyna / Okulista, gabinet okulistyczny /

W piątkowy wieczór doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Chotelek, położonej w gminie Busko-Zdrój. 26-letni mężczyzna stracił życie, gdy osobowy Opel najechał na niego na prostym odcinku drogi powiatowej. Pomimo natychmiastowej reanimacji, życia młodego mężczyzny nie udało się uratować.

Tragedia w Chotelku: Samochód potrącił pieszego, 26-latek nie żyje

Edycja: 2023-12-30 10:10 - Komentarze: (0)  (odsłon: 5106)

W piątkowy wieczór doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Chotelek, położonej w gminie Busko-Zdrój. 26-letni mężczyzna stracił życie, gdy osobowy Opel najechał na niego na prostym odcinku drogi powiatowej. Pomimo natychmiastowej reanimacji, życia młodego mężczyzny nie udało się uratować. więcej»

Sylwestrowa noc ze spektakularnymi pokazami pirotechnicznymi rozświetlającymi zimowe niebo to tradycja celebrowana na całym świecie. Niestety każdego roku dochodzi do wypadków związanych z niewłaściwym obchodzeniem się z fajerwerkami.

Bezpieczni w sylwestra

Edycja: 2023-12-28 15:14 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4383)

Sylwestrowa noc ze spektakularnymi pokazami pirotechnicznymi rozświetlającymi zimowe niebo to tradycja celebrowana na całym świecie. Niestety każdego roku dochodzi do wypadków związanych z niewłaściwym obchodzeniem się z fajerwerkami. więcej»

Od piątku 22 grudnia od godz. 15:00 do wtorku 26 grudnia do godz. 24:00 na drogach powiatu buskiego doszło do 11 zdarzeń drogowych.

Podsumowanie świątecznego weekendu na drogach w powiecie buskim

Edycja: 2023-12-27 09:40 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1865)

Od piątku 22 grudnia od godz. 15:00 do wtorku 26 grudnia do godz. 24:00 na drogach powiatu buskiego doszło do 11 zdarzeń drogowych. więcej»

W miejscowości Pieczonogi, powiat staszowski, doszło do tragicznego zdarzenia, gdzie znaleziono częściowo zwęglone ciało samotnie żyjącego 71-letniego mężczyzny. Informację o tej tragedii otrzymaliśmy parę minut po godzinie 21 - informuje Joanna Szczepaniak, oficer prasowa staszowskiej policji.

Tragedia w miejscowości Pieczonogi: Znaleziono częściowo zwęglone ciało

Edycja: 2023-12-22 11:02 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3539)

W miejscowości Pieczonogi, powiat staszowski, doszło do tragicznego zdarzenia, gdzie znaleziono częściowo zwęglone ciało samotnie żyjącego 71-letniego mężczyzny. Informację o tej tragedii otrzymaliśmy parę minut po godzinie 21 - informuje Joanna Szczepaniak, oficer prasowa staszowskiej policji. więcej»

REKLAMA
POZIOM 3 NOWOŚĆ! W Bristol Art.& Medical Spa Na dachu powstała strefa saun i kąpielisk termalnych z widokiem na Park. Przestrzeń wyposażona w strefę relaksu oraz bar może być wynajmowana na prywatne spotkania towarzyskie i biznesowe.

Bristol Art & Medical SPA

1 Maja 1. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: recepcja@bristolbusko.pl

www.bristolbusko.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

POZIOM 3 NOWOŚĆ! W Bristol Art.& Medical Spa Na dachu powstała strefa saun i kąpielisk termalnych z widokiem na Park. Przestrzeń wyposażona w strefę relaksu oraz bar może być wynajmowana na prywatne spotkania towarzyskie i biznesowe.

Kategorie: Restauracje / Hotele i pensjonaty /

Do trzech lat więzienia grozi 36-letniemu mieszkańcowi powiatu kazimierskiego, który podejrzewany jest o posiadanie nielegalnej kontrabandy. Policjanci na posesji mężczyzny zabezpieczyli ponad 500 kilogramów liści tytoniu bez polskich znaków akcyzy.

Policjanci zabezpieczyli ponad 500 kilogramów tytoniu bez polskich znaków akcyzy

Edycja: 2023-12-21 13:36 - Komentarze: (1)  (odsłon: 1569)

Do trzech lat więzienia grozi 36-letniemu mieszkańcowi powiatu kazimierskiego, który podejrzewany jest o posiadanie nielegalnej kontrabandy. Policjanci na posesji mężczyzny zabezpieczyli ponad 500 kilogramów liści tytoniu bez polskich znaków akcyzy. więcej»

Wczoraj buska policja interweniowała w sprawie zdarzenia drogowego, które miało miejsce w gminie Pacanów. Zgłoszenie odnoszące się do nietrzeźwego kierowcy, który uciekł z miejsca kolizji, doprowadziło do zatrzymania 47-latka.

Nietrzeźwy kierowca Hondy wpadł do rowu i uciekł z miejsca zdarzenia

Edycja: 2023-12-20 11:03 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1494)

Wczoraj buska policja interweniowała w sprawie zdarzenia drogowego, które miało miejsce w gminie Pacanów. Zgłoszenie odnoszące się do nietrzeźwego kierowcy, który uciekł z miejsca kolizji, doprowadziło do zatrzymania 47-latka. więcej»

W minioną sobotę do jędrzejowskiej komendy zgłosiła się 16-latka i 44-latek. W trakcie rozmowy dyżurny nabrał podejrzeń, że mężczyzna jest nietrzeźwy, a chwilę wcześniej kierował mercedesem. Wynik przeprowadzonego badania stanu trzeźwości, wskazał u 44-latka 2,3 promila alkoholu w jego organizmie. Kłopotów nie uniknie też 16-latka, która nie posiadając uprawnień też kierowała samochodem.

Nietrzeźwy kierowca i nielegalna jazda 16-latki - oboje mają kłopoty

Edycja: 2023-12-18 14:55 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2644)

W minioną sobotę do jędrzejowskiej komendy zgłosiła się 16-latka i 44-latek. W trakcie rozmowy dyżurny nabrał podejrzeń, że mężczyzna jest nietrzeźwy, a chwilę wcześniej kierował mercedesem. Wynik przeprowadzonego badania stanu trzeźwości, wskazał u 44-latka 2,3 promila alkoholu w jego organizmie. Kłopotów nie uniknie też 16-latka, która nie posiadając uprawnień też kierowała samochodem. więcej»

W piątek wieczorem, około godziny 23:00, 67-letni mieszkaniec powiatu pińczowskiego wyszedł z domu. Mężczyzna ubrany był w sposób nieadekwatny do panujących warunków atmosferycznych. Obawy o życie i zdrowie 67-latka były duże, co skłoniło bliskich do natychmiastowego powiadomienia policji.

Policyjny pies bohaterem akcji ratunkowej

Edycja: 2023-12-18 12:42 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2950)

W piątek wieczorem, około godziny 23:00, 67-letni mieszkaniec powiatu pińczowskiego wyszedł z domu. Mężczyzna ubrany był w sposób nieadekwatny do panujących warunków atmosferycznych. Obawy o życie i zdrowie 67-latka były duże, co skłoniło bliskich do natychmiastowego powiadomienia policji. więcej»

REKLAMA

To kompleks uzdrowiskowy, w którym korzystać można z zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych. Zapraszamy na kuracje i pakiety lecznicze. Wykorzystujemy najsilniejszą na świecie wodę siarczkową, zabiegi z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii. Doświadczeni lekarze i rehabilitacji

Kategorie: Przychodnie i poradnie / Rehabilitacja /

Temperatura w okolicach 0 stopni powoduje nieustanne topnienie i zamarzanie zalegającego na drogach śniegu. Sprawia to, że warunki do jazdy wymagają zdecydowanie innego stylu prowadzenia auta.

Zimowa aura nie wybacza błędów kierowcom

Edycja: 2023-12-14 13:39 - Komentarze: (0)  (odsłon: 6367)

Temperatura w okolicach 0 stopni powoduje nieustanne topnienie i zamarzanie zalegającego na drogach śniegu. Sprawia to, że warunki do jazdy wymagają zdecydowanie innego stylu prowadzenia auta. więcej»

W środę, 13 grudnia o godzinie 6:21, Państwowa Straż Pożarna w Busku-Zdroju otrzymała zgłoszenie o pożarze samochodu znajdującego się w garażu na prywatnej posesji.

W Siesławicach paliło się BMW

Edycja: 2023-12-14 11:07 - Komentarze: (1)  (odsłon: 2517)

W środę, 13 grudnia o godzinie 6:21, Państwowa Straż Pożarna w Busku-Zdroju otrzymała zgłoszenie o pożarze samochodu znajdującego się w garażu na prywatnej posesji. więcej»

Nocą z poniedziałku na wtorek w kieleckim Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Peryferyjnej doszło do tragicznego pożaru, który pochłonął życie trzech kobiet w wieku 76, 87 i 88 lat. Informacje te potwierdziła we wtorek rano mł. asp. Małgorzata Pędzik, oficer prasowa kieleckiej policji. Na miejscu pracują biegli, którzy ustalają okoliczności zdarzenia.

Pożar w Domu Pomocy Społecznej w Kielcach: Śmierć trzech pensjonariuszek

Edycja: 2023-12-12 09:42 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2059)

Nocą z poniedziałku na wtorek w kieleckim Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Peryferyjnej doszło do tragicznego pożaru, który pochłonął życie trzech kobiet w wieku 76, 87 i 88 lat. Informacje te potwierdziła we wtorek rano mł. asp. Małgorzata Pędzik, oficer prasowa kieleckiej policji. Na miejscu pracują biegli, którzy ustalają okoliczności zdarzenia. więcej»

W poniedziałek, 11 grudnia br., w obecności Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach insp. Jarosława Tokarczyka odbyło się uroczyste powierzenie obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Kazimierzy Wielkiej. Nowe obowiązki zostały przydzielone mł. insp. Jackowi Grudniowi, który dotychczas pełnił służbę na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Kielcach.

Uroczyste powierzenie obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Kazimierzy Wielkiej

Edycja: 2023-12-12 09:30 - Komentarze: (2)  (odsłon: 1799)

W poniedziałek, 11 grudnia br., w obecności Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach insp. Jarosława Tokarczyka odbyło się uroczyste powierzenie obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Kazimierzy Wielkiej. Nowe obowiązki zostały przydzielone mł. insp. Jackowi Grudniowi, który dotychczas pełnił służbę na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Kielcach. więcej»

REKLAMA
eltraKON Komputery - dyskretny profesjonalizm od 1991. Sprzęt komputerowy oraz klimatyzacje, monitoring (CCTV), alarmy, kontrola dostępu, domofony, automatyka bram/szlabanów, sieci lokalne (LAN), TV zbiorcza – instalacje/wdrożenia/konserwacja/serwis.

eltraKON Komputery Wojciech P. Kowalczyk

ul. Poprzeczna 1. 28-100, Busko-Zdrój,

fax (41) 378 20 89

e-mail: eltrakon@eltrakon.pl

eltrakon.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

'eltraKON Komputery' - dyskretny profesjonalizm od 1991. Sprzęt komputerowy oraz klimatyzacje, monitoring (CCTV), alarmy, kontrola dostępu, domofony, automatyka bram/szlabanów, sieci lokalne (LAN), TV zbiorcza – instalacje/wdrożenia/konserwacja/serwis.

Kategorie: Zabezpieczenia i alarmy / Komputery i oprogramowanie /

Zimowa idylla, choć malownicza, kryje w sobie niebezpieczeństwa, zwłaszcza gdy odwilż sprawia, że lód na zbiornikach wodnych staje się cieńszy. Dodatnie temperatury w ciągu dnia i spadki do ujemnych wartości w nocy sprawiają, że zamarznięte tafle wody ulegają ciągłym zmianom.

Bezpieczeństwo na zamarzniętych akwenach: Jak unikać zagrożeń i jak reagować w przypadku załamania lodu

Edycja: 2023-12-11 09:38 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2419)

Zimowa idylla, choć malownicza, kryje w sobie niebezpieczeństwa, zwłaszcza gdy odwilż sprawia, że lód na zbiornikach wodnych staje się cieńszy. Dodatnie temperatury w ciągu dnia i spadki do ujemnych wartości w nocy sprawiają, że zamarznięte tafle wody ulegają ciągłym zmianom. więcej»

Komenda Powiatowej Policji w Busku-Zdroju została wczoraj zaalarmowana o zniknięciu 21-letniej pensjonariuszki z ośrodka opiekuńczego w gminie Solec-Zdrój. Ze względu na niską temperaturę zachodziła możliwość wychłodzenia organizmu. Sytuacja była bardzo poważna.

Szybka i skuteczna reakcja Policji z Buska-Zdroju: Odnalezienie zaginionej 21-latki

Edycja: 2023-12-08 11:25 - Komentarze: (3)  (odsłon: 1937)

Komenda Powiatowej Policji w Busku-Zdroju została wczoraj zaalarmowana o zniknięciu 21-letniej pensjonariuszki z ośrodka opiekuńczego w gminie Solec-Zdrój. Ze względu na niską temperaturę zachodziła możliwość wychłodzenia organizmu. Sytuacja była bardzo poważna. więcej»


Szkoła Języków Obcych Europa College

Busko-Zdrój, ul. Batorego 3

Przedszkole Niepubliczne SMERFUŚ

Busko-Zdrój, os. Sikorskiego 9

Centrum Helen Doron Busko-Zdrój

Busko Zdrój, Pl. Zwycięstwa 18, 2 piętro

Szkoła Jazdy Libuda - kursy na prawo jazdy B, A1, A2, A

Busko-Zdrój, ul. Bohaterów Warszawy 7

Konkursybusko.com.pl poleca

Ogłoszenia

Dodano: 2024-02-24 08:06:08

Pranie kanap, narożników, foteli, krzeseł oraz ...

Dodano: 2024-02-24 07:35:45

Działka gmina Busko zdrój

Dodano: 2024-02-24 06:49:02

przyjmę pomocnika dekarza lub dekarza

Dodano: 2024-02-24 06:43:50

Pani Szuka Pana - Ogłoszenie Prywatne

Dodano: 2024-02-23 20:20:39

Przyjme gruz

Dodano: 2024-02-23 20:07:14

Układanie Kostki Brukowej

Dodano: 2024-02-23 18:19:49

Szycie parasole altany, naprawa przedsionki campin...

Dodano: 2024-02-23 17:33:44

Rower

Dodano: 2024-02-23 14:21:44

Szukam pracy

Dodano: 2024-02-23 12:53:12

Firma sprzątająca

Dodano: 2024-02-23 12:45:55

Budowa dróg dojazdowych, podwórek

Dodano: 2024-02-23 11:38:25

Wynajmę mieszkanie 51 m kw. na osiedlu Legionów ...

Dodano: 2024-02-23 10:55:30

Akcje ZM Mesko kupię

Dodano: 2024-02-23 10:48:50

Wykonujemy remonty i wykonczenia

Dodano: 2024-02-23 09:48:18

Pranie kanap, narożników, foteli, krzeseł oraz ...