Aktualności

Celem wizyt dzieci z Niepublicznego Przedszkola Artystyczno-Językowego Słoneczko oraz Publicznego Przedszkola nr 1 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Busku-Zdroju było obejrzenie widowiska Mały Książę, przygotowanego przez członków koła polonistycznego z klasy IVA pod opieką Jadwigi Lewickiej.

'Mały Książę' w wykonaniu uczniów PSP nr 1 dla przedszkolaków (foto)

Edycja: 2024-06-12 15:02 - Komentarze: ()  (odsłon: 262)

Celem wizyt dzieci z Niepublicznego Przedszkola Artystyczno-Językowego 'Słoneczko' oraz Publicznego Przedszkola nr 1 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Busku-Zdroju było obejrzenie widowiska "Mały Książę", przygotowanego przez członków koła polonistycznego z klasy IVA pod opieką Jadwigi Lewickiej. więcej»

19 czerwca 2024 r. kończy się możliwość logowania do systemu naboru!

Uwaga! Kandydaci do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych

Edycja: 2024-06-12 09:00 - Komentarze: ()  (odsłon: 921)

19 czerwca 2024 r. kończy się możliwość logowania do systemu naboru! więcej»

Piątek, 7 czerwca 2024 roku, był dniem wyjątkowym dla miłośników muzyki w Busku-Zdroju. W Publicznym Przedszkolu nr 1 w Busku-Zdroju rozbrzmiewały przepiękne melodie, a sceną zawładnęły młode talenty. Wszystko za sprawą Międzyprzedszkolnego Konkursu Wokalnego pt. Mam Cudownych Rodziców, którego organizatorem było Publiczne Przedszkole nr 1 w Busku-Zdroju.

Małe Gwiazdki na Scenie: Międzyprzedszkolny Konkurs Wokalny w Busku-Zdroju (foto)

Edycja: 2024-06-11 09:37 - Komentarze: ()  (odsłon: 1286)

Piątek, 7 czerwca 2024 roku, był dniem wyjątkowym dla miłośników muzyki w Busku-Zdroju. W Publicznym Przedszkolu nr 1 w Busku-Zdroju rozbrzmiewały przepiękne melodie, a sceną zawładnęły młode talenty. Wszystko za sprawą Międzyprzedszkolnego Konkursu Wokalnego pt. "Mam Cudownych Rodziców", którego organizatorem było Publiczne Przedszkole nr 1 w Busku-Zdroju. więcej»

Udział w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych to nie tylko szansa na zgłębianie wiedzy, rozwijanie pasji i zainteresowań oraz twórcze myślenie, ale również możliwość odniesienia sukcesu. Konkursy te przynoszą wiele korzyści i dają możliwość zdobycia prestiżowych tytułów Laureata i Finalisty.

Osiągnięcia uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3: Laureaci i Finalista Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

Edycja: 2024-06-08 10:09 - Komentarze: ()  (odsłon: 1555)

Udział w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych to nie tylko szansa na zgłębianie wiedzy, rozwijanie pasji i zainteresowań oraz twórcze myślenie, ale również możliwość odniesienia sukcesu. Konkursy te przynoszą wiele korzyści i dają możliwość zdobycia prestiżowych tytułów Laureata i Finalisty. więcej»

REKLAMA

To kompleks uzdrowiskowy, w którym korzystać można z zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych. Zapraszamy na kuracje i pakiety lecznicze. Wykorzystujemy najsilniejszą na świecie wodę siarczkową, zabiegi z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii. Doświadczeni lekarze i rehabilitacji

Kategorie: Przychodnie i poradnie / Rehabilitacja /

W środę, 5 czerwca uczniowie SOSW w Broninie wybrali się na wycieczkę do Pęczelic koło Buska-Zdroju. Odwiedzili Farmę Zdrowia Jabusko.pl i Pasiekę Pęczelice, gdzie poznali tajniki ekologicznego rolnictwa i pszczelarstwa oraz spotkali pasjonatów kultywujących tradycje przodków.

Urokliwe Pęczelice: Lekcja smaków i historii dla SOSW w Broninie

Edycja: 2024-06-07 10:05 - Komentarze: ()  (odsłon: 732)

W środę, 5 czerwca uczniowie SOSW w Broninie wybrali się na wycieczkę do Pęczelic koło Buska-Zdroju. Odwiedzili Farmę Zdrowia Jabusko.pl i Pasiekę Pęczelice, gdzie poznali tajniki ekologicznego rolnictwa i pszczelarstwa oraz spotkali pasjonatów kultywujących tradycje przodków. więcej»

Ministerstwo Sportu i Turystyki wdraża w obszarze kultury fizycznej program Aktywna szkoła. Przedsięwzięcie polega na wsparciu samorządów lokalnych w upowszechnianiu aktywności fizycznej zarówno wśród uczniów, jak też osób dorosłych.

Program Aktywny weekend w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju

Edycja: 2024-06-05 13:21 - Komentarze: ()  (odsłon: 846)

Ministerstwo Sportu i Turystyki wdraża w obszarze kultury fizycznej program Aktywna szkoła. Przedsięwzięcie polega na wsparciu samorządów lokalnych w upowszechnianiu aktywności fizycznej zarówno wśród uczniów, jak też osób dorosłych. więcej»

We wtorek, 4 czerwca 2024 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Broninie odbyło się podsumowanie wyników i wręczenie nagród uczestnikom konkursu plastycznego pn. Zdrowo i sportowo.

'Zdrowo i Sportowo': Kreatywność i aktywność w SOSW Broninia

Edycja: 2024-06-05 12:57 - Komentarze: ()  (odsłon: 913)

We wtorek, 4 czerwca 2024 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Broninie odbyło się podsumowanie wyników i wręczenie nagród uczestnikom konkursu plastycznego pn. 'Zdrowo i sportowo'. więcej»

26 kwietnia 2024 roku, w sali konferencyjnej Targów Kielce, odbyła się uroczystość, podczas której Wojewoda Świętokrzyski - Pan Józef Bryk oraz Świętokrzyski Kurator Oświaty - Pan Piotr Łojek wręczyli medale i dyplomy laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2023/2024.

Sukcesy uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Busku-Zdroju

Edycja: 2024-06-04 13:23 - Komentarze: ()  (odsłon: 1410)

26 kwietnia 2024 roku, w sali konferencyjnej Targów Kielce, odbyła się uroczystość, podczas której Wojewoda Świętokrzyski - Pan Józef Bryk oraz Świętokrzyski Kurator Oświaty - Pan Piotr Łojek wręczyli medale i dyplomy laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2023/2024. więcej»

REKLAMA
Serwis, sprzedaż, naprawa urządzeń automatyki biurowej. Tonery, Tusze - oryginały oraz wysokiej jakości zamienniki. Profesjonalna regeneracja tonerów. Papiery i folie do kserokopiarek, drukarek i faxów. M-Copy, ul. Szaniecka 2, 28-100 Busko-Zdrój

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: kontakt@m-copy.pl

www.m-copy.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Serwis, sprzedaż, naprawa urządzeń automatyki biurowej. Tonery, Tusze - oryginały oraz wysokiej jakości zamienniki. Profesjonalna regeneracja tonerów. Papiery i folie do kserokopiarek, drukarek i faxów. M-Copy, ul. Szaniecka 2, 28-100 Busko-Zdrój

Kategorie: Sprzęt biurowy i wyposażenie biura / Usługi inne /

W dniu 29 maja 2024 roku niemal 50 uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Mikołaja Kopernika w Busku-Zdroju, Wicedyrektor Szkoły Marek Partyka oraz troje nauczycieli buskiego Kopernika uczestniczyło w wycieczce edukacyjnej do Warszawy pod hasłem Praktyczna lekcja demokracji, zorganizowanej przy współpracy i na zaproszenie Posła do Parlamentu Europejskiego Adama Jarubasa.

Uczniowie buskiego 'Kopernika' z wizytą w Biurze Parlamentu Europejskiego oraz Sejmie RP w Warszawie (foto)

Edycja: 2024-06-04 10:16 - Komentarze: ()  (odsłon: 1360)

W dniu 29 maja 2024 roku niemal 50 uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Mikołaja Kopernika w Busku-Zdroju, Wicedyrektor Szkoły Marek Partyka oraz troje nauczycieli buskiego 'Kopernika' uczestniczyło w wycieczce edukacyjnej do Warszawy pod hasłem 'Praktyczna lekcja demokracji', zorganizowanej przy współpracy i na zaproszenie Posła do Parlamentu Europejskiego Adama Jarubasa. więcej»

Niecodziennym wyczynem mogą pochwalić się młodzi siatkarze buskiej Jedynki. Podopieczni nauczyciela Mariusza Panka zwyciężyli dziesiąty raz z rzędu w Finale Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców organizowanym przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy.

Kolejne Mistrzostwo Województwa dla siatkarzy buskiej 'Jedynki'

Edycja: 2024-06-03 16:14 - Komentarze: ()  (odsłon: 1082)

Niecodziennym wyczynem mogą pochwalić się młodzi siatkarze buskiej 'Jedynki'. Podopieczni nauczyciela Mariusza Panka zwyciężyli dziesiąty raz z rzędu w Finale Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców organizowanym przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy. więcej»

W dniach 26-31 maja 2024 r. uczniowie oraz nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zbludowicach wzięli udział już w trzeciej mobilności realizowanej w ramach projektu Unity in Diversity spółfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Uczniowie z PSP w Zbludowicach z wizytą w Turcji w ramach Programu Erasmus+ (foto)

Edycja: 2024-06-03 14:46 - Komentarze: ()  (odsłon: 1192)

W dniach 26-31 maja 2024 r. uczniowie oraz nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zbludowicach wzięli udział już w trzeciej mobilności realizowanej w ramach projektu 'Unity in Diversity' spółfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. więcej»

Rekrutację na studia rozpoczyna od soboty Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Nowością w ofercie uczelni będzie rolnictwo. Studenci, którzy rozpoczną naukę na tym kierunku otrzymają stypendia w wysokości ponad 2 tys. zł miesięcznie.

Rolnictwo nowością na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego; rekrutacja od 1 czerwca

Edycja: 2024-05-31 20:10 - Komentarze: ()  (odsłon: 1913)

Rekrutację na studia rozpoczyna od soboty Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Nowością w ofercie uczelni będzie rolnictwo. Studenci, którzy rozpoczną naukę na tym kierunku otrzymają stypendia w wysokości ponad 2 tys. zł miesięcznie. więcej»

REKLAMA

Gorące Baseny Mineralne to jedyne w Polsce baseny z wysokozmineralizowaną wodą mineralną (nie są chlorowane)! Atrakcje wodne, zjeżdżalnie, hydromasaże,sauny oraz leczniczy basen solankowo-siarczkowy. To idealne miejsce na wypoczynek dla dzieci, rodzin i seniorów.

Kategorie: Baseny / Sanatoria, obiekty sanatoryjne /

Rozpoczyna się pilotaż programu edukacyjno-obronnego Edukacja z wojskiem m.in. dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

Buska 'Budowlanka' ćwiczy z wojskiem

Edycja: 2024-05-29 15:44 - Komentarze: ()  (odsłon: 1370)

Rozpoczyna się pilotaż programu edukacyjno-obronnego 'Edukacja z wojskiem' m.in. dla uczniów szkół ponadpodstawowych. więcej»

28 maja 2024 r. na terenie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących odbyło się VI Forum Zawodowe - Szkoła w działaniu. Wydarzenie zaszczycili swoją obecnością Świętokrzyski Kurator Oświaty, Piotr Łojek oraz Starosta Buski, Jerzy Kolarz.

VI Forum Zawodowe - Szkoła w działaniu

Edycja: 2024-05-29 13:25 - Komentarze: ()  (odsłon: 946)

28 maja 2024 r. na terenie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących odbyło się VI Forum Zawodowe - 'Szkoła w działaniu'. Wydarzenie zaszczycili swoją obecnością Świętokrzyski Kurator Oświaty, Piotr Łojek oraz Starosta Buski, Jerzy Kolarz. więcej»

W dniu 27 maja 2024 roku w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Mikołaja Kopernika w Busku-Zdroju odbyło się szkolenie w ramach programu Bezpieczna szkoła. Celem szkolenia było zwiększenie świadomości uczniów i nauczycieli na temat bezpieczeństwa w szkole oraz w życiu codziennym.

Innowacyjne szkolenie 'Bezpieczna Szkoła' w Zespole Szkół Ponadpodstawowych

Edycja: 2024-05-29 10:25 - Komentarze: ()  (odsłon: 1215)

W dniu 27 maja 2024 roku w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Mikołaja Kopernika w Busku-Zdroju odbyło się szkolenie w ramach programu "Bezpieczna szkoła". Celem szkolenia było zwiększenie świadomości uczniów i nauczycieli na temat bezpieczeństwa w szkole oraz w życiu codziennym. więcej»

Klasa 1c Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Busku-Zdroju w bieżącym roku szkolnym 2023/2024 realizowała Ogólnopolski Projekt Edukacyjny w ramach programu Uniwersytetu Dzieci w Klasie pt. Ciekawskie pierwszaki. Jak poznawać świat w klasie? Organizatorem projektu jest Fundacja Uniwersytet Dzieci z siedzibą w Krakowie.

Zakończenie Projektu w PSP nr 2 'Ciekawskie pierwszaki. Jak poznawać świat w klasie?' (foto)

Edycja: 2024-05-29 09:23 - Komentarze: ()  (odsłon: 1410)

Klasa 1c Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Busku-Zdroju w bieżącym roku szkolnym 2023/2024 realizowała Ogólnopolski Projekt Edukacyjny w ramach programu Uniwersytetu Dzieci w Klasie pt. 'Ciekawskie pierwszaki. Jak poznawać świat w klasie?' Organizatorem projektu jest Fundacja Uniwersytet Dzieci z siedzibą w Krakowie. więcej»

REKLAMA
Księgarnia Helios w Busku-Zdroju oferuje:     Beletrystykę, Literaturę popularno - naukową,     Literaturę dla dzieci i młodzieży, Podręczniki szkolne, Artykuły szkolne i biurowe,     Pamiątki, Mapy.

Księgarnia HELIOS - dobra książka

Plac Zwycięstwa 25 ,I piętro. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: kontakt@ksiegarniabusko.pl

https://www.ksiegarniabusko.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Księgarnia Helios w Busku-Zdroju oferuje: Beletrystykę, Literaturę popularno - naukową, Literaturę dla dzieci i młodzieży, Podręczniki szkolne, Artykuły szkolne i biurowe, Pamiątki, Mapy.

Kategorie: Sklepy / Księgarnie /

W dniu 27 maja 2024 r. Minister Edukacji Barbara Nowacka wręczyła powołania do Rady Dyrektorów Szkół i Placówek Szkolnictwa Branżowego. Wśród osób powołanych w skład Rady znalazł się Pan Waldemar Wójcik - dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Busku-Zdroju.

Rada Dyrektorów Szkół i Placówek Szkolnictwa Branżowego

Edycja: 2024-05-28 14:36 - Komentarze: ()  (odsłon: 1340)

W dniu 27 maja 2024 r. Minister Edukacji Barbara Nowacka wręczyła powołania do Rady Dyrektorów Szkół i Placówek Szkolnictwa Branżowego. Wśród osób powołanych w skład Rady znalazł się Pan Waldemar Wójcik - dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Busku-Zdroju. więcej»

Buska filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego w Kielcach, w ramach współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową nr 2 im. Janusza Korczaka w Busku-Zdroju, zrealizowała w roku szkolnym 2023/2024 wśród uczniów klas III tej placówki oświatowej projekt edukacyjny pt. Podróże po Europie - poznajemy dziedzictwo cywilizacyjne Europy.

Projekt 'Podróże po Europie' z buską Biblioteką Pedagogiczną

Edycja: 2024-05-27 11:24 - Komentarze: ()  (odsłon: 989)

Buska filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego w Kielcach, w ramach współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową nr 2 im. Janusza Korczaka w Busku-Zdroju, zrealizowała w roku szkolnym 2023/2024 wśród uczniów klas III tej placówki oświatowej projekt edukacyjny pt. 'Podróże po Europie - poznajemy dziedzictwo cywilizacyjne Europy'. więcej»

Uczniowie klas ósmych szkół podstawowych mogą ubiegać się o przyjęcie do ogólnodostępnych i specjalnych liceów ogólnokształcących, techników oraz szkół branżowych I stopnia prowadzonych przez Powiat Buski.

Nabór kandydatów do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych Powiatu Buskiego rozpoczęty

Edycja: 2024-05-25 09:17 - Komentarze: ()  (odsłon: 1021)

Uczniowie klas ósmych szkół podstawowych mogą ubiegać się o przyjęcie do ogólnodostępnych i specjalnych liceów ogólnokształcących, techników oraz szkół branżowych I stopnia prowadzonych przez Powiat Buski. więcej»

Do 29 maja 2024 r. trwa rekrutacja do Szkoły Muzycznej I stopnia im. Krzysztofa Pendereckiego w Busku-Zdroju. Uczniowie w wieku od 7 do 16 lat mają wyjątkową szansę rozpocząć edukację muzyczną w renomowanej placówce, która oferuje wszechstronne kształcenie na różnych instrumentach.

Rekrutacja w Szkole Muzycznej trwa do 29 maja (video)

Edycja: 2024-05-24 16:25 - Komentarze: ()  (odsłon: 1157)

Do 29 maja 2024 r. trwa rekrutacja do Szkoły Muzycznej I stopnia im. Krzysztofa Pendereckiego w Busku-Zdroju. Uczniowie w wieku od 7 do 16 lat mają wyjątkową szansę rozpocząć edukację muzyczną w renomowanej placówce, która oferuje wszechstronne kształcenie na różnych instrumentach. więcej»

REKLAMA
Gabinet okulistyczny, okulista Anna Gorzelak - Waligóra oferuje kompleksowe badania okulistyczne: USG gałki ocznej i oczodołu, 3D OCT, pomiar ciśnienia śródgałkowego, pachymetria, gonioskopia, badania pola widzenia, refraktometria.

Centrum Okulistyczne - Waligóra

Batorego 4. 28-100, Busko-Zdrój,

www.okulistawaligora.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Gabinet okulistyczny, okulista Anna Gorzelak - Waligóra oferuje kompleksowe badania okulistyczne: USG gałki ocznej i oczodołu, 3D OCT, pomiar ciśnienia śródgałkowego, pachymetria, gonioskopia, badania pola widzenia, refraktometria.

Kategorie: Zdrowie i medycyna / Okulista, gabinet okulistyczny /

Patronat

Patronat

Busko, powiat buski Impreza w Stylu Amerykańskim

Imprezy tematyczne to specjalność Hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness. Zapraszamy w sobotę, 15 czerwca na IMPREZĘ W STYLU AMERYKAŃSKIM.

Katalog firm: Edukacja i szkolnictwo

Edukacja, nauka, szkolnictwo, gimnazja, kursy, szkolenia, kursy językowe, kursy prawa jazdy, przedszkola, szkolenia komputerowe, szkoły podstawowe, szkoły średnie, szkoły wyższe, żłobki

Reklama

Szkoła Jazdy Libuda - kursy na prawo jazdy B, A1, A2, A

Busko-Zdrój, ul. Bohaterów Warszawy 7

Szkoła Języków Obcych Europa College

Busko-Zdrój, ul. Batorego 3

Przedszkole Niepubliczne SMERFUŚ

Busko-Zdrój, os. Sikorskiego 9

więcej

Kursy językowe

Szkoła Języków Obcych Europa College

Busko-Zdrój, ul. Batorego 3

Przedszkole Niepubliczne SMERFUŚ

Busko-Zdrój, os. Sikorskiego 9

Centrum Helen Doron Busko-Zdrój

Busko Zdrój, Pl. Zwycięstwa 18, 2 piętro

więcej

Kursy prawa jazdy

Szkoła Jazdy Libuda - kursy na prawo jazdy B, A1, A2, A

Busko-Zdrój, ul. Bohaterów Warszawy 7

więcej

Kursy i szkolenia

Szkoła Języków Obcych Europa College

Busko-Zdrój, ul. Batorego 3

Centrum Helen Doron Busko-Zdrój

Busko Zdrój, Pl. Zwycięstwa 18, 2 piętro

Aeroklub Regionalny w Pińczowie

Pińczów, ul. Legionistów 26 A

Ogłoszenia

Dodano: 2024-06-12 19:41:38

Poznam kobietę 25-40

Dodano: 2024-06-12 19:30:00

telewizor 20 cali ladny stan z pilotem

Dodano: 2024-06-12 18:12:40

Kupię czereśnie

Dodano: 2024-06-12 17:40:25

Drzewo Opałowe Brzoza oraz Sosna

Dodano: 2024-06-12 17:15:35

Montaż anten satelitarnych i naziemnych

Dodano: 2024-06-12 17:15:04

Naprawa komputerów, laptopów

Dodano: 2024-06-12 16:26:32

Szukam partnerki do wszystkiego

Dodano: 2024-06-12 15:45:41

31 lat - Kobieta z potrzebami

Dodano: 2024-06-12 15:39:16

Elewacja budynku do pomalowania

Dodano: 2024-06-12 15:21:10

Pani - 28 lat zaprasza na spotkanie

Dodano: 2024-06-12 14:57:08

Szukamy osób do pracy dodatkowej

Dodano: 2024-06-12 14:56:37

Kobieta pozna mężczyznę

Dodano: 2024-06-12 14:21:58

Butle gazowe

Dodano: 2024-06-12 13:33:26

Podejmę pracę dodatkową

Dodano: 2024-06-12 12:38:03

Szukam pracy