Strona startowa

Strona główna > Katalog Firm > Reklama i media > Agencje reklamowe


Naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa poligraficzno-­reklamowa.

Agencja Reklamowa Media Powiatowe24 to młoda i dynamiczna agencja dostarczająca obsługę na polu graficznych rozwiązań reklamy wizualnej oraz internetowej. Doświadczenie naszego zespołu pozwala nam na uzyskanie najlepszych efektów dla naszych klientów. Działamy z przekonaniem, że jakość prac oraz efekt końcowy będzie wykraczał ponad standard.
 
Dlaczego warto?

Nasza agencja do każdego projektu podchodzi indywidualnie starając się wnikliwie przeanalizować wszelkie zapotrzebowania co do projektu ze strony zleceniodawcy. Osiągnięcie odpowiedniego efektu to nasz cel. Nie lubimy banalności i drogi na skróty.  Szczególnie ważnym jest dla nas zrozumienie potrzeb klienta i przygotowanie dla niego rzeczy „skrojonej” na miarę oczekiwań jego i rynku, na którym działa.
Jesteśmy firmą, która wiedzą, praktyką i rzetelną pracą zdobywa miano niezawodnego partnera w biznesie.Wizytówki - Busko Zdrój

Wizytówka jest swego rodzaju streszczeniem, które odpowiada za reklamę danej marki, zachęca klienta do skorzystania z jej usług i jednocześnie zawiera najważniejsze informacje na temat firmy. Dobra wizytówka to podstawa działalności – w końcu jak Cię widzą, tak Cię piszą.

Nasza firma specjalizuje się w wydruku wizytówek o różnym sposobie wykończenia. Trafiając na naszą stronę, możesz zapoznać się z szeregiem zróżnicowanych ofert z kategorii wizytówki Busko-Zdrój. Posiadamy opcje wydruku hurtowego 100, 500 lub 1000 sztuk. W ofercie znajdują się wizytówki matowe, lakierowane oraz takie, których produkcja odbywa się za wykorzystaniem lakieru UV. Szczególnie polecamy skorzystanie z ostatniej metody druku, która zapewnia efektywny wygląd wizytówki, dzięki czemu zapada ona w pamięci potencjalnego klienta lub kontrahenta. Prowadzimy wysyłkę zamówionego towaru na terenie całej Polski.


Ulotki - Busko Zdrój


Ulotki to dzisiaj jedna z najpowszechniejszych form promocji usług firmy. Nic dziwnego, jako że ulotki to atrakcyjny sposób na dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Koszty tego rodzaju reklamy nie są wysokie, a na pewno skuteczne. W naszej firmie zajmujemy się wydrukiem przyciągających wzrok ulotek.

Posiadamy ulotki dostępne w rozmiarach A4, A5, A6 oraz A7, które możesz zamówić na ilość od 100 nawet 40 000 sztuk. W ofercie znajdują się ulotki składane oraz te w standardowym rozmiarze DL, który pozwala na oryginalne rozwiązania graficzne. Tworzymy ulotki za wykorzystaniem techniki druku offsetowego, który przy hurtowych wydrukach jest najbardziej optymalny pod względem ceny oraz jakości. Nasza firma zapewnia najszybszy wydruk ze wszystkich przedsiębiorstw oferujących ulotki Busko-Zdrój. Możesz skorzystać z naszych usług gdziekolwiek mieszkasz – oferowane produkty dostarczamy również drogą pocztową lub przez kuriera.
Wydruk ulotek to nie jedyna nasza oferta – zapewniamy kompleksowe usługi z dziedziny reklamy.

Bannery reklamowe Busko-Zdrój

Prowadząc swój własny biznes, na pewno zależy Państwu na tym, aby jak największa grupa odbiorców, dowiedziała się o tym, co Państwo produkujecie, co sprzedajecie, co możecie zaoferować. Mimo wielu dostępnych narzędzi marketingowych, wciąż jednak nie należy to zadanie do najłatwiejszych. Co więc zrobić, aby o naszej firmie dowiedzieli się potencjalni klienci i bez problemu mogli do Państwa trafić? W tym zakresie, nie tylko znamy odpowiedź, ale również chętnie będziemy służyć świetnej jakości produktem, jakim są banery, Busko Zdrój to miejscowość na terenie której działamy, ale nasza firma wysyła swoje produkty klientom, niezależnie od miejsca zamieszkania adresata.
Wymiary banerów, jakie proponujemy, pozwalają nie tylko na przemyślany wybór, ale również na umieszczenie na banerze danych teleadresowych firmy, jej nazwy oraz wszystkich niezbędnych informacji, które zaciekawią oraz przekonają potencjalnych klientów, do kontaktu z Państwem. Dobrze wykonany baner, to ogromna inwestycja w działania marketingowe firmy, które zawsze przynoszą wymierne korzyści.

Telebim Busko-Zdrój, Staszów

Promocja danej firmy za pomocą reklam na telebimie sprawia, że kierowana do konsumentów oferta jest dobrze widoczna i szybko zapada w pamięć. Dzięki dobremu umieszczeniu i odpowiedniej konstrukcji, reklama LED zwraca uwagę i podnosi poziom rozpoznawalności marki. Nasza firma oferuje wykreowanie właśnie takiej promocji.

Posiadamy zróżnicowane oferty sposobu pokazywania danego spotu. Możesz dostosować częstotliwość, długość trwania oraz okres, np. tydzień lub miesiąc, w jakim dana reklama będzie emitowana na telebimie. Zastosowanie technologii LED czyni projekcję reklamy na telebimie tańszą i jednocześnie bardziej widoczną. Usługi realizujemy na terenie różnych miast. W naszej ofercie znajduje się reklama LED Busko-Zdrój, reklama LED Kielce, reklama LED Pińczów, reklama LED Kraków, a także reklama LED Staszów. Dzięki tak kompleksowemu obszarowi działania, Twoja oferta na pewno zostanie zauważona.
Reklama na telebimie LED to nowoczesny sposób na poszerzenie grona potencjalnych klientów. W naszej ofercie znajdują się również inne usługi, które podniosą jakość reklamy Twojej firmy.

Magnesy na samochód

Folia magnetyczna wraz z wydrukiem pełno kolorowym, odpornym na warunki atmosferyczne. Magnes może być wykorzystywany np. jako reklama na samochodzie. To bardzo elastyczny i odporny na uszkodzenia produkt.
Do wyrobu magnesów wykorzystuje się folię magnetyczną. Jest to materiał, który w procesie produkcji polega na połączeniu proszku o właściwościach ferromagnetycznych z gumą syntetyczną. Magnesy z folii magnetycznej bardzo często wykorzystuje się jako nośnik reklamy. Doskonale sprawdzają się przy tzw.: reklamie mobilnej, a więc takiej, która dociera do dużego grona odbiorców. Trafionym pomysłem jest umieszczanie reklamy w postaci folii magnetycznej na samochodach i innych pojazdach. Jej zaletą jest to, że znajduje się w zasięgu wzroku pieszych, pasażerów komunikacji miejskiej czy kierowców innych pojazdów. Wykonanie takiej folii jest możliwe przy użyciu szerokiej gamy kolorów i rodzajów grafiki. Ogromną zaletą folii magnetycznej jest łatwość w cięciu, trwałość oraz odporność na warunki atmosferyczne. Wykonujemy dowolne rozmiary magnesów!

Plakaty reklamowe Busko-Zdrój

Plakaty reklamowe to podstawowa forma reklamy. Szczególnie chętnie wykorzystywana do reklamy okresowych ekspozycji. Mnogość miejsc w miastach, w których można przywiesić plakaty sprawia, że jest to bardzo skuteczna, i szybka forma zareklamowania firmy. Plakaty reklamowe dostępne są w kilku rozmiarach, cechują się drukiem jednostronnym. Nasza firma oferuje wydruk plakatów na terenie Buska -Zdroju, a także na całym terytowium Polski.

Bezpłatna Gazeta Reklamowa FreeTV Busko-Zdrój, Staszów, Pińczów, Kazimierza Wielka

Bezpłatna gazeta reklamowa FreeTV z programem tv wydawana przez grupę reklamową Media Powiatowe24 jest dostarczana bezpośrednio do punktów partnerskich w Busku-Zdroju, Kazimierzy Wielkiej, Pińczowie, Staszowie, Połańcu, Chmielniku i Skalbmierzu. Reklama w naszej gazecie FreeTV Busko-Zdrój jest tak samo skuteczna jak reklama w internecie czy ekranach LED. Gazetę reklamową cechuje innowacyjność: zawiera ona program telewizyjny na 14 dni, co odróżnia ją od zwykłych gazetek reklamowych, dzięki czemu pozostaje w rękach czytelników na dłużej, a reklama naszych Klientów ma większą szansę trafić na grupę docelową. Ponadto dzięki dużemu formatowi druku gazeta jest czytelna i funkcjonalna. Taka reklama w powiecie buskim, staszowskim, pińczowskim i kazimierskim sprawia, że odbiorcy z łatwością docierają do poszukiwanych przez nich usług. Nasza bezpłatna gazeta reklamowa FreeTV  przyciąga nowoczesnym designem. Elegancka okładka zachęci nawet najbardziej wymagających użytkowników, a krzyżówka zapewni chwile rozrywki.
Umieszczając w gazecie swoją reklamę staniesz się zauważalny, co pomoże Ci uzyskać większe zainteresowanie swoim produktem.

Szyldy, kasetony podświetlane


Kasetony podświetlane to najważniejszy element wizualny reklamy zewnętrznej. Bez dodatkowego podświetlenia nazwy naszej firmy, możemy zapomnieć o tym, że nasi klienci trafią do nas, szukając odpowiedniej usługi lub produktu.
Kasetony reklamowe to podstawa przekazania informacji jak największej grupie potencjalnych klientów, którzy każdego dnia mijają obiekt, w którym działa nasza firma. Dlatego właśnie kasetony reklamowe są tak istotne, Busko Zdrój to miejscowość, której mieszkańcy mają świadomość tej wiedzy, dlatego też, coraz większą popularnością cieszą się kasetony reklamowe podświetlane. Dlatego właśnie chcielibyśmy Państwu zaoferować profesjonalne, doskonałe jakościowo kasetony reklamowe, producent dołożył wszelkich starań, aby każdy z klientów był w pełni usatysfakcjonowany otrzymanym produktem.

Z naszymi kasetonami, nikt nie przejdzie obojętnie obok Państwa firmy! Zapraszamy zatem Państwa do zapoznania się z katalogiem naszych produktów oraz do kontaktu z naszymi pracownikami w celu omówienia szczegółowych zasad współpracy!

Przyjdź i sprawdź - prawdopodobnie najniższe ceny w regionie!

Media Powiatowe24 - REKLAMY DLA PROFESJONALISTÓW 

Media Powiatowe24
ul. Batorego 1
28-100 Busko-Zdrój
tel. 507 309 437


Email: biuro@mediapowiatowe24.pl
www: www.mediapowiatowe24.pl,Galeria zdjęć:


Formularz kontaktowy... już wkrótce

Odslon: 19790Data ostatniej weryfikacji: 2015-01-23

Kategorie