Strona startowa

Strona główna > Katalog Firm > Noclegi i turystyka > Hotele i pensjonaty

W dniu 12 lipca 2013 roku Hotel Gromada w Busku-Zdroju decyzją Marszałka Województwa Świętokrzyskiego ma podniesioną kategorię hotelu na ***.

Hotel Gromada *** położony jest w urokliwej, uzdrowiskowej miejscowości Busko-Zdrój oddalonej 80 km od Krakowa, 50 km od Kielc tuż obok Parku Zdrojowego.

W 2013roku hotel został zmodernizowany poprzez remont oraz zmianę aranżacji holu, recepcji, restauracji oraz kawiarni.

Poza wspaniałym krajobrazem oraz niepowtarzalną i naturalną, nieskażoną przemysłem przyrodą uzdrowiskową do wizyty w Busko Zdrój zachęca specyficzny mikroklimat charakteryzujący się dużym nasłonecznieniem i małą ilością opadów w ciągu roku. Hotel Gromada posiada 50 komfortowych pokoi, w tym 29 pokoi 1-osobowych, 18 pokoi 2-osobowych oraz 3 apartamenty, wyposażonych w łazienkę, balkon, telefon, internet Wi-Fi oraz telewizję .

W hotelu znajduje się winda, recepcja czynna całodobowa, restauracja czynna codziennie od 7.00-22.00, Room-service, Drink Bar, kawiarnia, a przed hotelem podjazd dla osób niepełnosprawnych.

Posiadamy klimatyzowaną salę konferencyjną dla 60 osób wyposażoną w ekran, rzutnik multimedialny, flipchart, laptop, markery. Dodatkowo dla wszystkich gości hotelowych wypożyczamy rowery oraz kijki do Nordic Walkingu - gratis.

W pobliżu hotelu w ośrodkach przyrodoleczniczych dostępna jest bogata baza zabiegowa, rehabilitacyjno- kosmetyczna i rekreacyjno-sportowa. Największym bogactwem Buska- Zdroju jest niezwykle cenna woda siarczkowa. Duże stężenie siarki oraz wysoka mineralizacja powodują, iż jest to najsilniejsza woda lecznicza tego typu na świecie. Posiada ona wysoką wartość leczniczą stosowaną w leczeniu przede wszystkim w schorzeniach narządów ruchu, reumatycznych, ortopedyczno-urazowych oraz w chorobach skóry.

Hotel ***Gromada oferuje pobyty wypoczynkowe dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych, pobyty weekendowe, pobyty świąteczno-noworoczne, organizację szkoleń, konferencji, imprez integracyjnych dla firm, wczasy dla seniorów dla grupy 55+.

Hotel*** Gromada został dwukrotnie w 2011 roku oraz 2012 najlepszym hotelem w powiecie buskim w plebiscycie Echa Dnia Jedzenie&Zabawa. O sukcesie przesądziło zaangażowanie wszystkich pracowników w jak najlepszą obsługę gości oraz poziom proponowanych usług. Co roku podczas Międzynarodowego Festiwalu im.Krystyny Jamroz gościmy wszystkich znakomitych artystów w naszym obiekcie.

Jesteśmy godni polecenia, doceniani przez gości poprzez liczne pozytywne opinie na platformach rezerwacyjnych oraz wpisy w Księgę Gości na recepcji hotelowej.

Zapraszamy

Hotel Gromada*** Busko - Zdrój
28 - 100 Busko - Zdrój
ul. Waryńskiego 10
+48 (41) 378 30 01
buskohotel@gromada.pl

 


Galeria zdjęć:


Formularz kontaktowy... już wkrótce

Odslon: 41883Data ostatniej weryfikacji: 2013-08-22

Kategorie