Strona startowa

Strona główna > Katalog Firm > Produkcja, Handel > Sklepy

"Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna "MM MUSIC" działa na polskim rynku od 2009 roku. W tym czasie stała się jednym z wiodących w województwie świętokrzyskimi nie tylko sklepów w dziedzinie profesjonalnych systemów elektroakustycznych, akustyki wnętrz, sprzedaży oraz serwisu instrumentów muzycznych.

W celu stałego podnoszenia jakości naszych usług oraz poszerzania naszej oferty zawarliśmy umowy handlowe z renomowanymi producentami dostarczającymi urządzenia i rozwiązania w zakresie profesjonalnych urządzeń i systemów audio, stając się ich autoryzowanym dystrybutorem na rynku polskim, co oczywiście nie przeszkadza oferować naszym klientom produktów większości producentów obecnych na rynku. 

W naszych działaniach kierujemy się zadowoleniem klienta oferując miłą, kompetentną i kompleksową obsługę niezależnie od tego, czy jest nim firma realizująca nagłośnienia koncertowe, właściciel studia nagraniowego, szkoła, dom kultury, teatr czy muzyk amator. Każdemu z nich oferujemy indywidualne podejście dopasowane do jego wiedzy i zainteresowania oraz możliwość podjęcia decyzji z pomocą specjalistów o wyższym wykształceniu akustycznym. Potrafią oni zrozumieć potrzeby klienta, ponieważ sami są praktykującymi muzykami, realizatorami i inżynierami dźwięku posiadającymi bogate doświadczenie w swojej dziedzinie. Są oni do Państwa dyspozycji w każdej sprawie, a podjęcie decyzji na pewno ułatwi dyskusja potrzeb i wymagań w miłej atmosferze.

Ważnym elementem działalności firmy jest serwis i sklep instrumentów muzycznych. Jest to miejsce dla miłośników muzyki, zarówno dla instrumentalistów jak i realizatorów. Bogaty wybór towarów oraz pomocni pracownicy z pewnością ułatwią dokonanie dobrego wyboru.

Ze względu na szeroki wybór asortymentu, możliwość zamówienia interesującego towaru, jak i spektrum cen, w naszym sklepie na pewno Państwo znajdą coś dla siebie. Serwis oferuje wykonanie wszystkich czynności związanych z obsługą i naprawą urządzeń oraz instrumentów." 

FHUP "MM MUSIC" Michał Madura
Osiedle Pułaskiego 10F
28-100 Busko Zdrój
Tel.: 41 3566175
Tel.kom.: 501284728, 693601790
www.mmmusic.com.pl
facebook.com/sklepmmmusic 

 Galeria zdjęć:


Formularz kontaktowy... już wkrótce

Odslon: 42110Data ostatniej weryfikacji: 2013-09-16

Kategorie