Strona startowa

Strona główna > Katalog Firm > Komunikacja i Transport > Taxi

TANIE TAXI BUSKO-ZDRÓJ. Zapewniam usługę polegająca na przewozie osób taksówką osobową. Posiadam komfortowy i sprawny techniczne samochód, który zawsze gwarantuje bezpieczne dotarcie do celu podróży. Jestem osobą dyspozycyjną, więc zapewniam przewóz taksówką 24 godziny na dobę w każdy dzień tygodnia bez względu na warunki atmosferyczne. Gwarantuję bezpieczny i szybki dowóz taksówką o każdej porze dnia i nocy w każde miejsce na terenie kraju i nie tylko w rozsądnych cenach, które zawsze podlegają negocjacji.

Zapewniam dowóz na dworce kolejowe, autobusowe i lotniska. Oferuję dowóz na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe zarówno w soboty, niedziele jak i w święta oraz spotkania towarzyskie np. dyskoteki. Punktualność to cecha która mnie wyróżnia, więc mają Państwo pewność, że dotrą do celu na czas bez zbędnej zwłoki.

Jestem doświadczonym kierowcą z wieloletnią praktyką. Osoby zainteresowane korzystaniem z przewozu taksówką proszę o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 664-906-913, można dzwonić o każdej porze.

Zamów taxi tel. 664906913Formularz kontaktowy... już wkrótce

Odslon: 23753Data ostatniej weryfikacji: 2018-04-06

Kategorie