Taką drużynę chcemy oglądać!!!

Dodał: Marta Data: 2019-11-13 09:32:37 (czytane: 5588)

Mecz MKS Zdrój Busko – Pogoń Staszów zakończył się wynikiem 3:0 (1:0). Brawo!

Zobacz

Ostatni mecz IV ligi na własnym boisku nasza drużyna rozpoczęła w zmienionym składzie co miało wpływ na rozwój sytuacji na boisku. Grając wysokim pressingiem dochodziliśmy do swoich sytuacji bramkowych – dwukrotnie próbowaliśmy pokonać bramkarza gości strzałami głową (Pietras i Zawierucha) jednak bezskutecznie. Dopiero w 25 minucie po składnej akcji prawą stroną Mateusz Janiec dał nam prowadzenie – strzał w krótki róg bramkarza! Mimo naszej przewagi pierwsza połowa zakończyła się bez zmiany wyniku!

II połowa meczu zaczęła się od naszych zdecydowanych ataków i tak po dośrodkowaniu Ł.Zawadzki próbował podwyższyć wynik spotkania – niestety bramkarz obronił jego strzał. Kolejna akcja przyniosła nam drugiego gola – niezwykle dobrze dysponowany w tym meczu Janiec minął obrońcę w polu karnym i precyzyjnie dośrodkował do nabiegającego Adama Zawieruchy, który nie miał problemów ze zdobyciem gola!

Nie minęło kilka minut a kolejną akcją popisał się Mateusz Janiec tym razem schodząc do środka oddał silny strzał, którego nie był w stanie obronić bramkarz Pogoni! Przy prowadzeniu 3:0 nastąpiły zmiany w składzie naszej drużyny, szansę gry otrzymali kolejni zawodnicy co nie miało wpływu na nasza dobrą grę i tak po ciekawym rozegraniu w polu karnym strzał Zawieruchy obronił bramkarz gości, kolejnej sytuacji w polu karnym nie wykorzystał Karasek a po technicznym uderzeniu Zawieruchy piłka minęła bramkarza i niestety zatrzymała się pół metra przed bramką w ...kałuży wody! Dobrze, że wynik został wcześniej ustalony!

Drużyna zaprezentowała dobrą dyspozycję co ważne jest w kontekście derbów z Nidą!

źródło: futbolowo.pl