Rusza kolejka turystyczna
Dodał: Milena Data: 2019-04-20 09:20:49 (czytane: 7479)
Urząd Gminy w Solcu – Zdroju informuje, że od dnia 2 maja 2019 roku uruchomiona zostanie kolejka turystyczna.
Kursować będzie na trasach:
1.Baseny Mineralne – ul. Partyzantów – ul. Kościuszki – ul. Kościelna – ul. Cicha – ul. Sienkiewicza – ul. 1 Maja – ul. Kościuszki – ul. Partyzantów – Baseny Mineralne,
2. Baseny Mineralne – ul. Partyzantów – ul. Kościuszki – ul. Polna – ul. Krakowska – ul. 1 Maja – ul. Żeromskiego – ul. Szkolna – ul. Polna – ul. Kościuszki – ul. Partyzantów – Baseny Mineralne.
Z przejazdów mogą korzystać mieszkańcy oraz goście przebywający na kuracji. Pierwszeństwo przejazdu będą mieli goście i kuracjusze, którzy przedstawią dowód uiszczenia opłaty uzdrowiskowej.
Trasy przejazdów przebiegać będą ulicami:
Trasa 1: Partyzantów (2 przystanki: „Tramwaj” i Straż) – Kościuszki (przystanek: Zakład Fryzjerski) – Kościelna (przystanek: Dom Sióstr Służebniczek) – Cicha (przystanek: Pensjonat „Cicha Zdrój”) – Sienkiewicza (przystanek: Pensjonat „Syrenka”) – 1 Maja (przystanek: Uzdrowisko) – Kościuszki (przystanek: Zakład Fryzjerski) – Partyzantów (2 przystanki: Straż i „Tramwaj”,
Trasa 2: Partyzantów (2 przystanki: „Tramwaj” i Straż) – Kościuszki (przystanek: Kawiarnia „Artystyczna” – Polna (przystanek: Pensjonat „Przybyszówka”) – Krakowska (przystanek: Pensjonat „Złoty Zdrój” – 1 Maja (przystanek: Ośrodek Zdrowia) – Żeromskiego (przystanek: Parking) – Szkolna (2 przystanki: Szkoła i Pensjonat „U Renaty i Krzyśka”) – Polna (przystanek: Pensjonat „Przybyszówka”) – Kościuszki (przystanek: Kawiarnia „Artystyczna”) – Partyzantów (2 przystanki: Straż i „Tramwaj”).
Rozkład jazdy kolejki:
1.Baseny Mineralne – ul. Partyzantów – ul. Kościuszki – ul. Kościelna – ul. Cicha – ul. Sienkiewicza – ul. 1 Maja – ul. Kościuszki – ul. Partyzantów – Baseny Mineralne,
2. Baseny Mineralne – ul. Partyzantów – ul. Kościuszki – ul. Polna – ul. Krakowska – ul. 1 Maja – ul. Żeromskiego – ul. Szkolna – ul. Polna – ul. Kościuszki – ul. Partyzantów – Baseny Mineralne.
Z przejazdów mogą korzystać mieszkańcy oraz goście przebywający na kuracji. Pierwszeństwo przejazdu będą mieli goście i kuracjusze, którzy przedstawią dowód uiszczenia opłaty uzdrowiskowej.
Trasy przejazdów przebiegać będą ulicami:
Trasa 1: Partyzantów (2 przystanki: „Tramwaj” i Straż) – Kościuszki (przystanek: Zakład Fryzjerski) – Kościelna (przystanek: Dom Sióstr Służebniczek) – Cicha (przystanek: Pensjonat „Cicha Zdrój”) – Sienkiewicza (przystanek: Pensjonat „Syrenka”) – 1 Maja (przystanek: Uzdrowisko) – Kościuszki (przystanek: Zakład Fryzjerski) – Partyzantów (2 przystanki: Straż i „Tramwaj”,
Trasa 2: Partyzantów (2 przystanki: „Tramwaj” i Straż) – Kościuszki (przystanek: Kawiarnia „Artystyczna” – Polna (przystanek: Pensjonat „Przybyszówka”) – Krakowska (przystanek: Pensjonat „Złoty Zdrój” – 1 Maja (przystanek: Ośrodek Zdrowia) – Żeromskiego (przystanek: Parking) – Szkolna (2 przystanki: Szkoła i Pensjonat „U Renaty i Krzyśka”) – Polna (przystanek: Pensjonat „Przybyszówka”) – Kościuszki (przystanek: Kawiarnia „Artystyczna”) – Partyzantów (2 przystanki: Straż i „Tramwaj”).
Rozkład jazdy kolejki:
Reklama
REKLAMA
Komentarze (0)
Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 13.59.218.147