Strona startowa

Wiadomości - Nauka

Rozpoczynamy zapisy do naszych przedszkoli - DLACZEGO MY?

Dodał: Marta Data: 2020-01-30 12:09:05 (czytane: 3549)

Wybór przedszkola dla swojej pociechy to niezwykle ważna i trudna decyzja- zdajemy sobie z tego sprawę. To nie tylko ogromna zmiana dla dziecka ale również dla każdego rodzica, dlatego w naszej placówce staramy się aby każdy nauczyciel czy specjalista stwarzał dziecku jak najbardziej przyjazne mu środowisko.

Bristol Art & Medical SPA
www.bristolbusko.pl,luksusowy hotel, hotel, sanatorium, galeria, restauracja, busko zdrój, bristol, hotel brisol, restauracja, spa, basen, zabiegi, odnowa, rehabilitacja

1 Maja 1. 28-100, Busko Zdrój

Centrum Okulistyczne - Waligóra
www.okulistawaligora.pl,okulista, gabinet okulistyczny, kompleksowe badania okulistyczne, badanie okulistyczne, USG gałki ocznej, usg oczodołu, 3D OCT, pomiar ciśnienia Śródgałkowego, pachymetria, gonioskopia, badania pola widzenia, refraktometria.

Batorego 4. 28-100, Busko-ZdrójNaszym priorytetem jest zapewnienie dziecku bezpieczeństwa, ciepła i rozwoju, na które przecież zasługuje.

 Zobacz

Cała kadra Językowej Akademii Przedszkolaka - od wychowawców, specjalistów, na paniach które dbają o czystość przedszkola, skończywszy - jest oddana swej pracy - wiemy po co jesteśmy i jak wielka ciąży na nas odpowiedzialność. Wszyscy staramy się aby nasi wychowankowie nie tylko wszechstronnie się rozwijali lecz przede wszystkim przychodzili do przedszkola z uśmiechem.

TROSZKĘ FAKTÓW…
Nasze przedszkole powstało w 2011 roku w ramach projektu unijnego, uzyskując 4 pozycję w Polsce. Projekt spełnił swe zadanie, gdyż „umożliwił” powrót na rynek pracy nieaktywnym zawodowo rodzicom.

Jesteśmy przedszkolem dwujęzycznym: polsko-angielskim. W ramach czesnego dzieci uczęszczające do Językowej Akademii Przedszkolaka są objęte:

  • Opieką od 6.00 do 17.00 przez 5 dni w tygodniu od września  do końca sierpnia
  • Konsultacjami z logopedą/ neurologopedą i psychologiem
  • Zajęciami z języka angielskiego – codziennie prowadzone dualnie
  • Zajęciami ruchowymi i tańcem (Perfekta Dance i Akademia Piłkarska Champions)
  • Zajęciami metodą wrażliwości
  • Zajęciami ogólnorozwojowymi z elementami jogi
  • Posiłkiem 3 razy dziennie – śniadania w formie stołu szwedzkiego
  • Wyjazdami i wyjściami edukacyjnymi
  • Zajęcia z integracji sensorycznej – NOWOŚĆ (posiadamy specjalnie doposażoną salę w tym celu)
  • Ubezpieczeniem NW

W Językowej Akademii Przedszkolaka oprócz standardowych zajęć prowadzone są również liczne projekty i akcje o różnej tematyce: ekologia, bezpieczeństwo, ciekawe miejsca świata. Przedszkole współpracuje z licznymi instytucjami i realizuje szereg akcji ekologicznych, zdrowotnych i naukowych. Wszystkie zajęcia dodatkowe, codzienna opieka logopedyczna, wsparcie psychologa, wycieczki i zapraszani goście sprawiają, że nasze przedszkole jest wyjątkowe i cieszy się dużym zaufaniem wśród rodziców jak i naszych kochanych przedszkolaków.

Obecnie w naszej placówce mamy pod swą opieką 90 dzieci w 4 oddziałach wiekowych. Jesteśmy szczególnie dumni, że ze względu na duże zaufanie jakim nas Państwo obdarzacie, mogliśmy otworzyć zamiejscowy punkt dla najmłodszych wychowanków (max 25 dzieci), który mieści się niedaleko głównej placówki na ul. Kopernika 19; nasze drugie przedszkole od trzech lat  funkcjonuje również w Kielcach przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 69 (os. Świętokrzyskie) – tam uczęszcza również 90 dzieci.  Nadzór nad przedszkolem sprawuje Świętokrzyski Kurator Oświaty.

Każda sala w JAP wyposażona jest w nowoczesny sprzęt i pomoce dydaktyczne (np. projektory, tablice multimedialne).  Przy każdej sali do dyspozycji dzieci znajdują się toalety dostosowane do potrzeb najmłodszych użytkowników. Każda grupa wiekowa ma swą szatnię wyposażoną w kolorowe i estetyczne szafki oraz  „galerię”.

W pomieszczeniach zastosowano nowoczesny system wentylacji powietrza z odzyskiem ciepła. System zapewnia czyste i świeże powietrze, dzięki czemu dzieci z problemami alergicznymi mogą komfortowo spędzać czas na zabawie i nauce.
Budynek Językowej Akademii Przedszkolaka jest wyposażony w monitoring wizyjny (kamery zewnętrzne i wewnętrzne) oraz kontrolą dostępu (czytnik kart przy wejściu) co ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa na terenie i w okolicy przedszkola.
Dla dzieci mamy również do dyspozycji własny, ogrodzony plac zabaw wyposażony w urządzenia rekreacyjne a niedaleko placówki znajduje się SKATE PARK z którego chętnie korzystamy.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ ?
Wykorzystujemy zdolności językowe dzieci, które w naturalny sposób, we wczesnym dzieciństwie opanowują mowę zarówno w rodzimym, jak i w obcych językach - zajęcia z języka angielskiego prowadzone są dwa razy dziennie (w godzinach wczesnorannych i przedpołudniowych) przez doświadczonych lektorów i wychowawców; współpracujemy z doświadczoną szkołą językową - dzieci po ukończeniu przedszkola mogą kontynuować naukę języka w Europa College na preferencyjnych warunkach cenowych.

Odkrywamy talenty od najmłodszych lat poprzez prowadzenie zajęć muzycznych (m.in. realizujemy program „Kraina muzyki”), plastycznych (m.in. spotkania ze sztuką, zajęcia z ceramiki), ruchowych (m.in. program „joga dla smyka” - gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami jogi ) i językowych.

W przedszkolu odbywają się zajęcia z rytmiki, tańca (współpracujemy z instruktorami szkoły „Perfekta Dance”), metodą wrażliwości, teatralne (z elementami dramy) oraz muzyko- i bajkoterapii, zajęcia „eksperymentalne piątki”  oraz zajęcia multimedialne z tablicą interaktywną, organizujemy również spotkania z ciekawymi i sławnymi ludźmi a także wycieczki i wyjścia edukacyjne.

Zapewniamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę - wychowawcy posiadają wykształcenie wyższe z zakresu wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego oraz kwalifikacje specjalistyczne (rewalidacja, neurologopedia, oligofrenopedagogika), umiejętności artystyczne i muzyczne oraz znajomość języka angielskiego. Zapewniamy także stałą opiekę logopedy i neurologopedy oraz psychologa (warsztaty grupowe i zajęcia indywidualne) oraz zajęcia wyrównawcze.

W placówce funkcjonuje również oddział rocznego przygotowania przedszkolnego tzw. „zerówka”, która liczy maksymalnie 20 dzieci.
Językowa Akademia Przedszkolaka zapewnia profesjonalną opiekę przedszkolną od poniedziałku do piątku od godz. 6.00 do godz. 17.00 przez cały rok kalendarzowy bez przerwy wakacyjnej.
Właśnie rozpoczynamy rekrutację na nowy rok szkolny 2020/2021- serdecznie ZAPRASZAMY !!!

Zespół Językowej Akademii Przedszkolaka
 
Niepubliczne Przedszkole
Językowa Akademia Przedszkolaka
os. Kościuszki 13, 28-100 Busko-Zdrój
tel.: 664-002-230
www.jap.edu.pl
www.facebook.com/jap.przedszkole

Niepubliczne Przedszkole
Językowa Akademia Przedszkolaka
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 69,
25-434 Kielce (os. Śiętokrzyskie, nowy budynek obok Biedronki)
tel.: 698-767-633
https://www.facebook.com/JAP.SWIETOKRZYSKIE

/Artykuł sponsorowany/

Zobacz także

Nowa szkoła, nowe możliwości! Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Broninie

Dodane: 2022-05-27 15:21 - Komentarze  (0)  czytane (467)

TAGI: Ośrodek w Broninie, OSW Bronina, powiat buskiKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.235.176.80

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

Szkoła Języków Obcych Europa College

ul. Batorego 3, 28-100 Busko-Zdrój

Przedszkole Niepubliczne SMERFUŚ

os. Sikorskiego 9, 28-100 Busko-Zdrój

Centrum Helen Doron Busko-Zdrój

Pl. Zwycięstwa 18, 2 piętro, 28-100 Busko Zdrój

więcej

Kursy prawa jazdy

Szkoła Jazdy Libuda - kursy na prawo jazdy B, A1, A2, A

ul. Bohaterów Warszawy 7, 28-100 Busko-Zdrój

Badania Kierowców. Badania psychotechniczne Monika Trela

ul. Kościuszki 60, 28-100 Busko-Zdrój

więcej

Kursy i szkolenia

Szkoła Języków Obcych Europa College

ul. Batorego 3, 28-100 Busko-Zdrój

Centrum Helen Doron Busko-Zdrój

Pl. Zwycięstwa 18, 2 piętro, 28-100 Busko Zdrój

Aeroklub Regionalny w Pińczowie

ul. Legionistów 26 A, 28-400 Pińczów

Ogłoszenia

Dodano: 2022-05-28 05:02:27

Elegancka i wiedząca czego chce.

Dodano: 2022-05-28 03:41:00

Elegancka i wiedząca czego chce.

Dodano: 2022-05-28 03:40:22

Elegancka i wiedząca czego chce.

Dodano: 2022-05-28 02:46:45

Uwielbiam atmosfere tajemniczości ...

Dodano: 2022-05-28 01:22:30

Uwielbiam atmosfere tajemniczości ...

Dodano: 2022-05-28 01:21:51

Uwielbiam atmosfere tajemniczości ...

Dodano: 2022-05-28 00:30:05

Elegancka i wiedząca czego chce.

Dodano: 2022-05-27 23:14:51

Do mieszkańców Spółdzielni Mieszkaniowej w Busku-Z...

Dodano: 2022-05-27 23:14:39

Do mieszkańców Spółdzielni Mieszkaniowej w Busku-Z...

Dodano: 2022-05-27 22:42:18

SPAWACZ TIG (141)