Strona startowa

Strona główna > Katalog Firm > Dom i budownictwo > Budownictwo mieszkaniowe


Oferujemy Państwu kompleksowe rozwiązania problemów gospodarowania ściekami bytowo-gospodarczymi za pomocą zastosowania lokalnych oczyszczalni ścieków.  Wszędzie tam, gdzie nie ma sieci kanalizacyjnej można z korzyścią stosować nasze rozwiązania. Lokalna oczyszczalnia ścieków jest atrakcyjną alternatywą dla zbiornika bezodpływowego, tzw. szamba.

Działamy na rynku POŚ od 2007 roku jako dostawca przydomowych oczyszczalni ścieków działających w technologii SBR (sekwencyjny reaktor biologiczny z substancją czynną - niskoobciążonym osadem czynnym z drenażem rozsączającym) oraz oczyszczalnie tradycyjne typu OP2000 i OP3000).

Kompleksowo rozwiązujemy wszystkie zagadnienia związane z pracą urządzeń na obiekcie, poczynając od analizy potrzeb i kosztów inwestycji, poprzez projekty, doradztwo techniczne, uregulowanie wszelkich formalności prawnych kończąc na wszechstronnym wyposażeniu obiektu w zależności od potrzeb klienta, montażu i serwisie dostarczanych urządzeń.

oczyszczalnie001.jpg 

O niezawodnościi ekonomiczności oferowanych przez nas produktów świadczą urządzenia pracujące na terenie Gminy Złota – 281 szt,; Działoszyce – 117 szt, pow. pińczowski,  Nadleśnictwo Staszów – 3 szt. oraz 20 szt. dla indywidualnych odbiorców na terenie woj. świętokrzyskiego potwierdzone referencjami wystawionymi przez naszych klientów.

Gwarantujemy profesjonalizm, fachową obsługę, jak również pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych i technologicznych.

Zapewniamy, że oferujemy produkt o światowym standardzie jakości, świadcząc również usługi serwisowe wykonywane przez autoryzowany serwis. Współpracujemy z kilkoma dostawcami przydomowych oczyszczalni takich jak: EURO-PLAST, TRAIDENIS, DELFIN, GAMA PLASTIC EMKAN-PRO. Na nasze usługi udzielamy 36 m-cy gwarancji.

Zapewniamy:

 • fachowe doradztwo w zakresie doboru najlepszej oczyszczalni
 • analizę warunków gruntowo-wodnych
 • załatwianie wszelkich niezbędnych formalności, zgłoszeń i pozwoleń związanych z budową oczyszczalni
 • wykonanie dokumentacji projektowej oczyszczalni ścieków, sieci kanalizacyjnej etc.
 • montaż urządzeń wraz z kompletnym podłączeniem
 • pełen nadzór nad uruchomieniem oraz działaniem oczyszczalni
 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Firma wykonuje również usługi w zakresie:

 • budowy sieci sanitarnych wodociągowo-kanalizacyjnych

 • budowy rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych

 • rozbiórki i wyburzania obiektów budowlanych

 • usługi sprzętem budowlanym


PUPH SZTUK-BUD - Przydomowe oczyszczalnie ścieków - montaż, serwis, doradztwo
28-100 Busko Zdrój
ul. Dygasińskiego 16a
tel./fax: 41 378-17-39
kom: 501-337-535Galeria zdjęć:


Formularz kontaktowy... już wkrótce

Odslon: 54111Data ostatniej weryfikacji: 2014-07-22

Kategorie