Strona startowa

Strona główna > Katalog Firm > Komunikacja i Transport > Firmy kurierskie

PAKERSI - PRZESYŁKI KURIERSKIE

Os. Sikorskiego 5A

28-100 Busko-Zdrój

tel. 727 32 34 35

 pakersi_1.jpg

Najtańszy Kurier w Busku-Zdroju!

Wiele firm kurierskich w jednym miejscu? Kompleksowa obsługa i atrakcyjne ceny? Pomoc w pakowaniu i doradztwo ekspertów? Wszystko to znajdziesz w Punkcie Kurierskim Pakersi w Busku-Zdroju! Każdego Klienta i każdą paczkę traktujemy w sposób indywidualny – zawsze dobierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę na miarę Twoich potrzeb. Sprawdź sam!

 pakersi_5.jpg

Przesyłki kurierskie Busko-Zdrój

Wygoda Naszych Klientów jest dla Nas najważniejsza. Właśnie dlatego oferujemy kompleksowe usługi kurierskie w atrakcyjnych cenach. W Punkcie Pakersi w Busku-Zdroju pomożemy Ci zapakować nawet najbardziej niestandardową przesyłkę, wybierzemy najlepszą firmę kurierską, a także wydrukujemy etykietę. Wszystko w jednym miejscu! Jednak to nie wszystko. Pakersi oferują również kurierskie usługi dodatkowe takie jak powiadomienie SMS, ubezpieczenie przesyłki, doręczenie na konkretną godzinę i wiele więcej!

 Kurier w Busku-Zdroju? Tylko Pakersi

Współpracujemy tylko z najlepszymi i sprawdzonymi firmami kurierskimi – InPost, DHL, UPS, FedEx, AmbroExpress, Hellmann Worldwide Logistics i inni. To doświadczeni przewoźnicy, którzy zadbają o bezpieczeństwo i terminowe doręczenie Twojej paczki. Dostarczą ją w każde miejsce w kraju i za granicą – obsługujemy ponad 220 państw na całym świecie. Przekonaj się!

 

pakersi_2.jpg

Kurier Busko-Zdrój

Lubisz mieć wszystko pod kontrolą? Skorzystaj ze znajdującego się na Naszej stronie systemu trackingowego, dzięki któremu możesz śledzić swoją paczkę na każdym etapie doręczenia. Nie masz czasu osobiście nadać paczki? Dla Nas to żaden problem! Skontaktuj się z Nami – telefonicznie lub mailowo – a wyślemy kuriera wprost pod wskazany przez Ciebie adres do domu lub firmy. Oszczędzaj czas i pieniądze z Punktem Kurierski Pakersi Busko-Zdrój.PAKERSI - PRZESYŁKI KURIERSKIE

Os. Sikorskiego 5A

28-100 Busko-Zdrój

tel. 727 32 34 35

pakersi_7.jpg

www.pakersi.pl/buskozdrojFormularz kontaktowy... już wkrótce

Odslon: 12064Data ostatniej weryfikacji: 2021-09-29

Kategorie