Strona startowa

Strona główna > Katalog Firm > Edukacja i szkolnictwo > Kursy Prawa Jazdy

Nowo otwarta szkoła nauki jazdy "Kamil" oferuje kursy prawa jazdy kat. B na terenie miasta Busko-Zdrój. Młoda, doświadczona i cierpliwa kadra sprawi, że nauka jazdy stanie się czystą przyjemnością, a egzamin - formalnością! Dołącz do nas!


W naszej szkole panuje przyjazna atmosfera, która sprawia, że nasi kursanci zarówno podczas zajęć teoretycznych, jak i praktycznych, czują się komfortowo. Nasi instruktorzy każdego kursanta obdarzają dużą dozą cierpliwości, gdyż sami doskonale pamiętają, że nie od zawsze posiadali umiejętności godne Kubicy.

Zajęcia teoretyczne prowadzone są w przestronnej sali, a wykładowcy w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego przekazują informacje istotne z punktu widzenia egzaminu państwowego. Nudne z założenia wykłady w naszej szkole to fikcja- za pomocą materiałów multimedialnych uatrakcyjniamy zajęcia teoretyczne. Nasza szkoła szanuje cenny czas naszych kursantów, dlatego też wszystkie terminy zajęć ustalane są z zainteresowanymi- nic nie jest narzucane odgórnie. Podsumujmy więc.

Jeżeli szukasz szkoły, która:

  • traktuje każdego kursanta indywidualnie
  • zapewnia miłą atmosferę w czasie zajęć teoretycznych i praktycznych
  • ustala terminy zajęć z zainteresowanymi
  • umożliwia płatność w ratach,
to właśnie znalazłeś - Szkoła jazdy "Kamil" zapewnia wszystko z wyżej wymienionych!


Siedziba Ośrodka Szkolenia Kierowców "Kamil" mieści się w samym centrum miasta Buska- Zdroju- przy ul. Kilińskiego 51. Przyjdź do nas i zapoznaj się z naszą ofertą, bo WARTO!

Zapraszamy również do naszego nowego biura w Stopnicy, ul. Kazimierza Wielkiego 30 (na wporost Zamku), spotkania po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Zapraszamy do polubienia naszej strony: www.facebook.com/KamilSzkolaJazdy 
Formularz kontaktowy... już wkrótce

Odslon: 29343Data ostatniej weryfikacji: 2014-09-05

Kategorie