Strona startowa

Wiadomości - Biznes

Nest Bank stawia na Siłę Przedsiębiorców i rewolucjonizuje identyfikację wizualną

Dodał: Marta Data: 2021-12-16 09:20:29 (czytane: 8412)

Nest Bank już wkrótce zrewolucjonizuje swoją identyfikację wizualną. Bank pokazał nowy logotyp i projekt strony internetowej, zapowiada także duże zmiany w bankowości online. Pierwsze zmiany planowane są na koniec pierwszego kwartału 2022 r. , Nest Bank (2)

KWARC - Zakład Prefabrykatów Betonowych
www.kwarcbeton.pl/,słupki sadownicze, płyty drogowe, płyty  ażurowe, kruszywa dolomitowe,wapienne,rzeczne,mieszanki,grysy,tłucznie, piaski

Wełecz. 28-100, Busko-Zdrój

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki
www.m-copy.pl/,tonery,tusze,drukarki,naprawa,kserokopiarki,serwis, toner,tusz,regeneracja,papier,xero,ksero,kopiarki,kopiarek, drukarek,kserokopiarek,zamienniki,drukowanie,materiały, eksploatacyjne,pollux,polspeed.

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-Zdrój

Centrum Okulistyczne - Waligóra
www.okulistawaligora.pl,okulista, gabinet okulistyczny, kompleksowe badania okulistyczne, badanie okulistyczne, USG gałki ocznej, usg oczodołu, 3D OCT, pomiar ciśnienia Śródgałkowego, pachymetria, gonioskopia, badania pola widzenia, refraktometria.

Batorego 4. 28-100, Busko-ZdrójNowy wygląd i sprawdzona strategia

W 2019 roku Nest Bank zaktualizował swoją strategię biznesową i skoncentrował się na segmencie mikro- i małych firm. Utrzymując jednocześnie atrakcyjną i nowoczesną ofertę dla klientów indywidualnych. „Przez 2 lata przeszliśmy prawdziwą transformację cyfrową - od banku tradycyjnego do banku, w którym wygodny dostęp do produktów przez internet stanowi filar działalności. Naszym marzeniem jest, aby wszystkie usługi pod marką Nest stanowiły część biznesu przedsiębiorcy. Do tej pory koncentrowaliśmy się na udoskonaleniu procesów, wprowadzaniu nowych technologii informatycznych, przebudowaniu zespołów i nadaniu im interdyscyplinarnego charakteru. Konsekwentnie realizowaliśmy też strategię biznesową opartą na całkowitej specjalizacji na segmencie mikro- i małych firm. Przyszedł czas na to, aby zmienić się także wizualnie. Nowa identyfikacja wizualna jest odzwierciedleniem naszej strategii biznesowej” - mówi Piotr Kowynia, prezes zarządu Nest Banku. „W Nest Banku przedsiębiorca jest zawsze na pierwszym miejscu. Z myślą o jego firmie tworzymy nowoczesne usługi finansowe, które stają się częścią jej procesu biznesowego. Pracując nad konkretnymi rozwiązaniami, często zadajemy sobie pytanie, czy tak postąpiłby nasz przedsiębiorca, rozwijając swój biznes? Jesteśmy bankiem, który pracuje z przedsiębiorcami nad osiągnieciem wspólnego sukcesu” - dodaje Piotr Kowynia.

Zobacz
Nest Bank (1)

Nest Bank zamierza kontynuować dotychczasową strategię biznesową, co znalazło odzwierciedlenie w nowym pozycjonowaniu marki. „Nest Bank to bank, który ceni i podziwia siłę przedsiębiorców. Imponuje nam ich odwaga i determinacja w dążeniu do celu. Dla nas każdy przedsiębiorca jest współczesnym bohaterem polskiej gospodarki. Jesteśmy dla tych, którzy szukają banku partnera realnie wspierającego ich działania poprzez nowoczesne usługi finansowe” - mówi Bartosz Dziendziel dyrektor Departamentu Marketingu Nest Banku. „Wyrazem nowego pozycjonowania jest mocne hasło marki >>Siła Przedsiębiorców<<, a także nowoczesna i dynamiczna identyfikacja wizualna. Postawiliśmy na wyraziste i zdecydowane kolory, które podkreślają energię i gotowość do działania. Całość tworzy identyfikację unikalną na tle zarówno rynku bankowego, jak i innych firm z sektora finansowego, tzw. >>fintechów<<” - dodaje Bartosz Dziendziel, dyrektor Departamentu Marketingu Nest Banku.

Jak będzie wyglądał Nest Bank i co się zmieni?


Bank zmieni swoje logo, stronę internetową, bankowość internetową i aplikację mobilną, wizerunki kart płatniczych (zarówno plastikowych, jak i w portfelach mobilnych), placówki, wygląd profili w social mediach i innych materiałów marketingowych. Za przygotowanie materiałów odpowiada warszawskie biuro międzynarodowej agencji brandingowej Dragon Rouge. Jego dyrektor kreatywny Viktor Konovalov tak podsumowuje projekt:

„Pracując nad identyfikacją wizualną dla Nest Banku, szukaliśmy odpowiednich środków, by wyrazić energię, nowoczesność, otwartość i szczerość marki w relacjach z klientami. W warstwie językowej postawiliśmy na transparentne informowanie o benefitach i hasło wprost wyrażające respekt dla grupy docelowej banku. W warstwie wizualnej zaś idea bezpośredniej relacji z klientami znajduje odzwierciedlenie w postaci własnych, niepowtarzalnych ilustracji, wymownej ikonografii i charakterystycznej typografii. Ta ostatnia jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i mocnych wizualnie atutów naszego rozwiązania dla marki Nest Bank. Całość dopełniliśmy odważną, kontrastową i świeżą kolorystyką, kojarzącą się bardziej ze światem tzw. >>fintechów<< niż tradycyjną bankowością”.

Zobacz
Nest Bank (2)

Kiedy klienci powinni spodziewać się zmian?

Bank zapowiada, że pierwsze zmiany wprowadzi pod koniec I kwartału 2022 roku. Jednak o dokładnej dacie klienci zostaną poinformowani na początku przyszłego roku. W I kwartale 2022 roku ma zmienić się wygląd strony internetowej, bankowości internetowej i aplikacji mobilnej, a także profili banku w social mediach. Zmieni się również wygląd kart płatniczych, ale najwcześniej w II kwartale 2022 roku. W trosce o ekologię bank nie zamierza wymieniać kart płatniczych, które nie straciły ważności. W drugiej połowie 2022 roku bank planuje także zmienić wygląd placówek.

Bank przygotował dla klientów pakiet informacji na temat planowanych zmian: https://www.nestbank.pl/zmieniamy-sie.

Źródło informacji: Nest Bank

/PAP/


Reklama

Tagi: PAP   Artykuł sponsorowany    

Zobacz także

Hipoteka łączna - czym jest ta forma finansowania?

Dodane: 2022-05-24 11:20 - Komentarze  (0)  czytane (664)

TAGI:Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.235.176.80

Biura rachunkowe

Inntax Biuro Rachunkowe - Magdalena Marchewka

ul. Partyzantów 78, 28-100 Busko-Zdrój

Biuro Rachunkowe EFEKT

Plac Targowy 4, 28-100 Busko Zdrój

Biuro Rachunkowe DASMA - usługi księgowe

Widuchowska 51, 28-100 Busko-Zdrój

Ubezpieczenia

A-TU MULTIAGENCJA UBEZPIECZENIOWA - Piotr Kardynał

ul. Kwiatowa 7, 28-100 Busko-Zdrój

Nieruchomości na wynajem

Lokal do wynajęcia 30m2, 2 pokoje, Vis a vis Sądu Rejonowego w Busku-Zdroju Do wynajęcia
Cena: 1000zl

Lokal użytkowy 42m2, parter, ul. Kopernika Busko-Zdrój Do wynajęcia
Cena: 1000zl

Zarezerwuj nocleg

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

Bajkowa 7/15, 28-100 Busko-Zdrój

Bristol Art & Medical SPA

1 Maja 1, 28-100 Busko Zdrój

Willa SŁONECZNA - noclegi, pokoje gościnne

ul. Słoneczna 18, 28-100 Busko-Zdrój

Willa Bolesław - pokoje do wynajęcia

ul. 12-go Stycznia 9, 28-100 Busko-Zdroj

busko.com.pl poleca

Promocja - 25% w Salonie House w Busku-Zdroju

Czy jesteś gotowy na Lato? Tylko teraz w Salonie House PROMOCJA...

Zakupy utrudnione z powodu koronawirusa

Nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa wprowadzają...

Czy w sklepie musimy mieć własne rękawiczki jednorazowe?

Na wtorkowej konferencji Premier Mateusz Morawiecki ogłosił nowe...

Rodzinne firmy szansą dla regionalnego rozwoju

O wyzwaniach i szansach przed jakimi stoją rodzinne firmy dyskutować...

Nie pozwól by stres popsuł ważne spotkanie biznesowe

Stres towarzyszy człowiekowi zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym....

Podmioty Ekonomii Społecznej - nowa moda, czy realna potrzeba

Caritas Diecezji Kieleckiej informuje że 11 grudnia w siedzibie...

Ogłoszenia

Dodano: 2022-05-28 05:02:27

Elegancka i wiedząca czego chce.

Dodano: 2022-05-28 03:41:00

Elegancka i wiedząca czego chce.

Dodano: 2022-05-28 03:40:22

Elegancka i wiedząca czego chce.

Dodano: 2022-05-28 02:46:45

Uwielbiam atmosfere tajemniczości ...

Dodano: 2022-05-28 01:22:30

Uwielbiam atmosfere tajemniczości ...

Dodano: 2022-05-28 01:21:51

Uwielbiam atmosfere tajemniczości ...

Dodano: 2022-05-28 00:30:05

Elegancka i wiedząca czego chce.

Dodano: 2022-05-27 23:14:51

Do mieszkańców Spółdzielni Mieszkaniowej w Busku-Z...

Dodano: 2022-05-27 23:14:39

Do mieszkańców Spółdzielni Mieszkaniowej w Busku-Z...

Dodano: 2022-05-27 22:42:18

SPAWACZ TIG (141)