Strona startowa

Strona główna > Katalog Firm > Lokale, Gastronomia > Bary


Kręgielnia Chicago "Drink Bar & Pizzeria"

To bez wątpienia miejsce, w którym można spotkać się z rodziną, przyjaciółmi i zagrać w kręgle, które są jednocześnie sportem i świetną rozrywką dla wszystkich - niezależnie od tego, ile masz lat, gdzie pracujesz, czy się uczysz.

Nasza kręgielnia posiada 2 nowoczesne, w pełni skomputeryzowane tory, dzięki czemu można grać w komfortowych warunkach.

Dopełnieniem specyficznego klimatu jest doskonała oprawa muzyczna, a gwarancją dobrej zabawy w kręgielni profesjonalny i bogato wyposażony bar, w którym naszym klientom oferujemy szeroki wybór soków, napojów, jak również bogatą ofertę różnorakich alkoholi i drinków. Nie brakuje również zimnych przekąsek i pysznej pizzy „Chicago”.

Mając na względzie dobro każdego z klientów zapewniamy sprzęt do gry w kręgle dostosowany do każdego klienta. Posiadamy obuwie i kule dostosowane do najmłodszych graczy, a także specjalny stojak do kul. dzięki niemu nawet najmniejsze dzieci mogą grać u nas w kręgle i dobrze się bawić.

Organizujemy imprezy dla firm, spotkania integracyjne, promocyjne, turnieje firmowe, a także przyjęcia okolicznościowe.
Jesteśmy w stanie zrealizować indywidualne życzenia klienta w zakresie uzgodnionego programu rozrywkowego i gastronomicznego.

Organizujemy również imprezy urodzinowe dla najmłodszych. Zapewniamy bogatą  ofertę atrakcji: gra w kręgle, poczęstunek. -  szczegóły pod numerem telefonu 886 993 600 

kregielnia_chicago004.jpg


Mamy również bogatą ofertę imprez dla dorosłych - szczegóły pod numerem telefonu 886 993 600 

kregielnia_chicago005.jpg


Cennik gry w kręgle w Kręgielni Chicago:

kregielnia_chicago_cennik001.jpg


Pobicie rekordu toru BUTELKA WÓDKI  za 1 zł

kregielnia_chicago001.jpg 

kregielnia_chicago002.jpg 

 

Wiadomości z „Chicago”

Bowling (ang. ten-pin bowling), rodzaj gry w kręgle. Jest to najpopularniejsza odmiana gry w kręgle.
W odmianie tej występuje dziesięć pinów ustawionych w trójkąt. Gracz ma za zadanie strącić je w jak najmniejszej liczbie rzutów. Aby strącić je wszystkie w pierwszym rzucie należy uderzyć kulą między pierwszy a trzeci pin (kręgiel) – w przypadku graczy praworęcznych. Między pierwszy a drugi pin dla osób leworęcznych.

Gra składa się z dziesięciu rund (tzw. ramek, ang. frame) dla każdego gracza. Na początku każdej rundy piny są ponownie ustawiane. W każdej rundzie gracz ma dwa rzuty. Runda kończy się gdy zawodnik strąci wszystkie piny, bądź skończą mu się rzuty. Za każdy strącony pin gracz dostaje 1 punkt.
Wyjątki:

  • "strike" – następuje gdy zawodnik strąci wszystkie 10 pinów w jednym rzucie (pierwszym z rundy). Piny z następnych dwóch rzutów będą liczone podwójnie. Przykład: zawodnik w pierwszej rundzie zdobył strike, w drugiej rzucił 3 w pierwszym i 6 w drugim rzucie, ma zatem 10 + 2*(3 + 6) = 28 punktów (łącznie 19 strąconych pinów),
  • "spare" – następuje gdy zawodnik strąci wszystkie 10 pinów w jednej rundzie. Piny z następnego rzutu będą liczone podwójnie. Przykład: zawodnik w pierwszej rundzie zdobył spare (np. 6 + 4), w pierwszym rzucie drugiej rundy strącił 3 piny, w drugim 6; Zdobywa zatem (6 + 4) + (2 * 3 + 6) = 22 punkty (łącznie 19 strąconych kręgli).

Uwaga: jeśli zawodnik zrobi strike (spare) w ostatniej rundzie, to ma dodatkowe dwa (jeden) rzuty w celu określenia wartości tego strike (spare). Punkty z dodatkowych rzutów są naliczane raz.

Kręgielnia Chicago Drink Bar & Pizzeria
ul. Partyzantów 17, 28-100 Busko-Zdrój
tel. 886 993 600
 Formularz kontaktowy... już wkrótce

Odslon: 106469Data ostatniej weryfikacji: 2012-10-31

Kategorie