Strona startowa

Strona główna > Katalog Firm > Usługi > Instalacje fotowoltaiczne

Fotowoltaika Paweł Gładyś:

  • Projektowanie i montaż instalacji fotowoltaicznych

  • Wieloletni serwis i opieka nad klientem

  • Zabezpieczenie przed podwyżkami cen energii

  • Odpowiednie obliczenie ilości mocy paneli fotowoltaicznych zmniejszy koszty pozyskania energii do opłat stałych zakładu energetycznego
  • Finansowanie inwestycji bez dodatkowego obciążenia


  • Pełne wsparcie w sprawie dotacji Mój Prąd 5000zł

  • Ulga inwestycyjna w PIT do 53.000zł

 fotowoltaika_gladys_3.JPG

Fotowoltaika Paweł Gładyś zajmuje się sprzedażą systemów fotowoltaicznych

 Dostarczamy Klientom jedynie sprawdzone rozwiązania a przy tym wykorzystuje najnowsze myśli techniczne. Naszym priorytetem jest zapewnienie wysokiej jakości usług i podzespołów co daje gwarancje niezawodności.

Do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo – wspieramy Klientów na każdym etapie inwestycji, począwszy projektowania i doboru mocy fotowoltaiki, przez montaż poszczególnych elementów instalacji fotowoltaicznych, po wsparcie w staraniu się o dofinansowania z rządowych czy samorządowych projektów.


fotowoltaika_gladys_1.JPG


Wybierając nas, stawiasz na fachowców z doświadczeniem, co ma duże znaczenie dla sprawnego funkcjonowania zamontowanej fotowoltaiki. Swoje usługi kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Naszą misją jest tworzenie coraz lepszych produktów dla lepszej przyszłości. Marzymy o przyszłości bardziej przyjaznej dla środowiska i korzystniejszej dla wszystkich. Aby osiągnąć ten cel, potrzebujemy najlepszych ludzi, którzy z pasją potraktują naszą misję i będą dumni z tego, kim jesteśmy.


fotowoltaika_gladys_5.jpg

 Kontakt:

Paweł Gładyś - Przedstawiciel

 tel: +48 502 428 188Formularz kontaktowy... już wkrótce

Odslon: 74278Obiekt niezweryfikowany

Kategorie