Strona startowa

Strona główna > Katalog Firm > Weselnik > Fotografia ślubna, okolocznościowa, reklamowa

Profesjonalnie przygotowany z doświadczeniem fotografik oferuje kompleksową obsługę fotograficzną i filmową uroczystości ślubnych:

  • zaręczyny

  • przygotowania do ślubu Państwa Młodych (w domu, u fryzjera, kosmetyczki itp)

  • ceremonii ślubnej w kościele czy Urzędzie Stanu Cywilnego

  • wesela oraz wszelkie zabawy towarzyszące

  • zdjęcia w plenerze lub mobilnym studio

  • oraz wszystko inne wedle życzenia Państwa Młodych


Do każdej pary podchodzę wyjątkowo i indywidualnie. Z mojego doświadczenia wynika że nie każdy fotograf jest w stanie podołać tak trudnemu wyzwaniu jakim jest ŚLUB, ten najważniejszy dzień w życiu dwojga ludzi. Często Młodzi nie są zadowoleni ze zdjęć, a niestety musieli zapłacić za ich wykonanie wielkie kwoty. Brzydkie zdjęcia w pięknych albumach trafiają na półkę i nikt nigdy więcej ich nie ogląda. Każda para ma różne oczekiwania, różne poczucie piękna. Staram się w swoim wykonaniu serii zdjęć podczas tych uroczystości zatrzymać w kadrze takie ujęcia, które cieszą młodych w dniu ich obejrzenia i z takim samym zadowoleniem i miłym wspomnieniem oglądane będą za jakiś czas czy kilka lat później. Doświadczyłem takich reakcji par małżeńskich, które spotykane po kilkunastu miesiącach dziękują za nieszablonowość wykonania i oryginalnie dobrany zestaw dokumentujący tą uroczystość.

Zawsze dokładam wszelkich starań aby zdjęcia były piękne i niepowtarzalne. Chcę aby ta pamiątka ważnego dnia w życiu była czymś ważnym w dokumentacji życia rodziny a albumy ze zdjęciami nie obrastały kurzem.


Jestem fotografikiem pasjonatem i na takie zadanie patrzę przez pryzmat piękna a nie kasy jaką można z takiej uroczystości wyciągnąć.
Fotografia nie jest moim źródłem dochodów, bawię się nią, fascynuje mnie. Współpracuję z portalem internetowym busko.com.pl zatrzymując w kadrze wydarzenia, uroczystości, fakty, które tworzą historię naszego regionu.


Mieszkam w Pacanowie ale dojechać mogę praktycznie wszędzie. Posiadam uprawnienia do fotografowania uroczystości kościelnych.

Kontakt:

  1. poprzez portal: busko.com.pl

  2. e-mail: robertgwozdz@neostrada.pl

  3. tel: 695 110 507Formularz kontaktowy... już wkrótce

Odslon: 36804Data ostatniej weryfikacji: 2013-07-09

Kategorie