Strona startowa

Strona główna > Katalog Firm > Internet i komputery > Dostawcy Internetu

 

DBS Internet to przedsiębiorstwo telekomunikacyjne świadczące usługi w Busku-Zdroju i okolicach.

Oferujemy usługi dla klientów prywatnych:

  • niezawodny Internet

A także dla firm i instytucji:

  • biznesowy dostęp do Internetu z gwarancją SLA
  • transmisja danych
  • usługi projektowania i utrzymania sieci

Proponujemy elastyczne umowy bezterminowe. W dowolnym momencie mogą Państwo zrezygnować z usług bądź je zawiesić. W przypadku usług biznesowych czas trwania umowy, na życzenie klienta, może zostać określony.

Naszym celem jest świadczenie usług wysokiej jakości, co realizujemy w trzech obszarach:

1. Niezawodność i stabilność łączy

Sieć DBS Internet posiada zapasowe połączenia i system zasilania awaryjnego. Dysponujemy dwoma niezależnymi łączami dostępowymi do Internetu oraz własnym systemem autonomicznym (AS). Jesteśmy uczestnikiem TPIX, co zapewnia bezpośrednie połączenie do największych w Polsce operatorów i dostawców treści (m.in. Onet, WP, YouTube). Zapewniamy szybki i skuteczny serwis.

2. Wysoki poziom obsługi

Dokładamy starań, aby czuli się Państwo swobodnie dzwoniąc do nas z dowolnym pytaniem. Jesteśmy dostępni przez różne środki komunikacji (telefon, SMS, e-mail, poczta, kontakt osobisty) w szerokim zakresie godzin. Przedkładamy współpracę nad procedury. Uważamy, że rozmowa jest najlepszą formą komunikacji.

3. Elastyczna oferta

Skupiamy się na Państwa oczekiwaniach i tym, jak możemy je zrealizować. Oferta DBS Internet podlega negocjacjom i indywidualnym ustaleniom. Dotyczy to zarówno oferty dla klientów biznesowych jak i indywidualnych.

 Formularz kontaktowy... już wkrótce

Odslon: 43608Data ostatniej weryfikacji: 2017-08-17

Kategorie