Strona startowa

Strona główna > Katalog Firm > Edukacja i szkolnictwo > Kursy językowe

Serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH do nowo otwartej szkoły językowej

Bus-Co. Studio Angielskiego

w Busku-Zdroju, przy ul. Kilińskiego 25

szkola_jezykowa_bus_co_1.jpg

Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego dzieci już od 2 roku życia, młodzież i dorosłych. Jako jedyni w Busku-Zdroju posiadamy licencję na kształcenie najmłodszych kursantów metodą Teddy Eddie!

To licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 - 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą.

Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki,

historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe. Autorki metody czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym. To one były pierwszymi, bardzo wymagającymi recenzentami.

szkola_jezykowa_bus_co_2.jpg

Regularne osłuchiwanie się z obcymi dźwiękami i komunikacyjne podejście lektora już od pierwszych zajęć powodują, że kursanci, którzy poznają angielski dla

najmłodszych metodą Teddy Eddie nigdy nie odczują tego, czym jest bariera językowa albo niepewność spowodowana koniecznością użycia języka obcego w prawdziwym życiu!

Zajęcia prowadzone są w małych grupach, dwa razy w tygodniu. Jeśli zainteresowała Was nasza oferta zapraszamy na darmowe lekcje pokazowe!

szkola_jezykowa_bus_co_3.jpg

Oprócz tego w ofercie posiadamy również kurs przeznaczony dla dzieci, które rozpoczęły swoją przygodę z językiem już w szkole.

Dzieci pogłębiają lub rozwijają swoją wiedze i umiejętności językowe, nadrabiają braki szkolne.

Kurs przeznaczony dla młodzieży z uwzględnieniem podstawy programowej szkoły publicznej i przygotowaniem do egzaminu ósmoklasistów. ogromny nacisk jest

skierowany na zagadnienia, których najbardziej brakuje w szkole: mówienie i konwersacje, słuchanie i czytanie ze zrozumieniem, a także pisanie ze szczególnym uwzględnieniem form egzaminacyjnych: e-mail i rozprawka.

Z kolei kurs przeznaczony dla dorosłych jest bogaty w scenki, dialogi , praktyczne słownictwo. Główny nacisk kładziony jest tutaj na komunikacje by przełamywać bariery i nabrać pewności w posługiwaniu się językiem angielskim.


Chętnych prosimy o skontaktowanie się z Sekretariatem Szkoły pod nr tel. 72 72 42 302.

Startujemy już 21 września!!!Bus-Co Studio Angielskiego

ul. Kilińskiego 25, 28-100 Busko-Zdrój

tel. 727 242 302

www.bus-co.pl

https://edubears.pl/teddy-eddie/

szkola_jezykowa_busbus_co _logo _kolor.jpgFormularz kontaktowy... już wkrótce

Odslon: 30652Data ostatniej weryfikacji: 2020-09-11

Kategorie